Doğal Sağlık

Cool Tea Zayıflama Çayı | Cool Tea ile Kilo Verme

24.02.2021
732
Cool Tea Zayıflama Çayı | Cool Tea ile Kilo Verme

Çoğu insan kilo vermek için yağ yakıcı özelliğe sahip doğal çözümleri tercih ediyor. Eskiden bu konudaki çözümler için internet üzerinden günlerce tarif araştırmak, bu tariflerin işe yarayıp yaramayacağını denemek gibi uzun süreçler söz konusu iken, artık bazı firmaların ürettiği doğal ve bitkisel kökenli zayıflama çayları bulunmakta. Son zamanlarda, kilo vermek adına bu tip ürünlere olan rağbetin artması ile birlikte çoğu firma kolları sıvayarak, doğal çözümler üretme çabasına girişti. Bahsedilen çözüme uyan bir ürünlerden bir tanesi de Cool Tea Zayıflama Çayı. Bu yazıda, Cool Tea adına merak edilen ne varsa hepsini sizler için ortaya sereceğiz.

Cool Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Cool Tea zayıflama çayı tamamen bitkisel özelerden meydana getirilmiş bir karışımdır. Çay gibi demlenerek kullanılır. İçerisinde bulunan maddeler:

 • Moringa yaprağı tozu
 • Mangostan
 • Kuşburnu
 • Zerdeçal
 • Biberiye
 • Maça kökü
 • Yeşil çay
 • Sandaloz sakızı
 • Mate yaprağı
 • Yulaf çimi tozu
 • Kekreyemiş
 • Aronya’ dır.

Bu bitkisel ürünlere bakıldığında, özellikle birkaç tanesinin zayıflatıcı kürlerde kullanıldığı dikkat çekmektedir. Maranki ve Saraçoğlu’ nun tariflerinde bol bol yer verilen biberiye ve yeşil çay bunlardan bazılarıdır.

Peki, bu zayıflama çayı nasıl kullanılmaktadır? Sabah aç karın ile içilmesi önerilen bu karışım; 1 fincan kaynamış su içerisine yaklaşık bir dolu tatlı kaşığı kadar atılıyor. Daha sonra 7- 8 dakika kadar beklendikten sonra tüketilebiliyor. Ayrıca tüketim esnasında posasını da içebilirsiniz.

Cool Tea Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Bu ürünü satın almak isteyenlerin hemen hemen hepsi en çok bu sorunun yanıtını merak etmektedirler. Bu ürün, dönem dönem ünlüler tarafından önerilerek ün kazanmış ve daha sonra kilo vermek isteyen herkes tarafından merak konusu haline gelmiştir. Bilindiği üzere bir ürün için ne kadar iyi reklam ve tanıtım yapılıyorsa, o ürüne olan talep o kadar artıyor.

Ancak ürünün işe yarayıp yaramadığı konusunda internet üzerindeki yorumlarda büyük tartışmalar söz konusu. Cool Tea zayıflama çayı tanıtımını yapan ünlüler, bu üründen çok büyük fayda gördüğünü kısa zamanda kilo vermeye başladıklarını iddia ederken, satın alan birçok normal kullanıcı ise üründen nerdeyse hiç memnun kalmamış gibi görünüyor.

Aslında içeriğinde bulunan etken maddelere tek tek bakıldığında, hemen hemen hepsinin yararlarında kilo vermeye yardımcı olduğu yazar. Ancak doğal bir karışım da olsa mucizevi sonuçlar beklememekte fayda var. Aksi takdirde büyük hayal kırıklıkları yaşanabiliyor.

Cool Tea Zayıflama Çayı

Cool Tea Zayıflama Çayı Kullananlar

Ürünü merak eden ve bir an önce sipariş vermek isteyenler Cool Tea zayıflama çayı yorumları kısmında bulunan açıklamaları dikkatle takip ediyor. Bu yorumlar içerisinde olumlu ifadeler yer alsa da, olumsuz görüşlerin yer aldığı yorumlar çoğunlukta gibi görünüyor. Potansiyel müşteriler en çok; Cool Tea çay kullananların hangi aromalı çay çeşitlerini tercih ettiklerini ve bu türünden memnun kalıp kalmadığını merak ediyor. Cool Tea zayıflama çayı kullananlar ise, bu soruya mangostan özlü ürün çeşidini sıklıkla kullandıkları yönünde cevap veriyor.

Peki, bu ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını nasıl öğrenebiliriz. İşte sizin için birçok ayrı sitede birçok kullanıcının yaptığı yorumları birleştirerek karşınıza getirdik.

Cool Tea Çayı Yorumları

Cool Tea zayıflama çayı kullananların hemen hemen hepsi içerisinde mangostan özü bulunan çay türünü tercih etmiş. Bazıları ürünün tadını beğenmezken bazı kullanıcılar ise tat konusunda hiçbir sorun yaşamadıklarını dile getirmiş.

Cool Tea mangostan kullananlar üründen daha memnun kalırken, farklı aromaları deneyenler ise hem işlev hem de içerik bakımından bu ürünü yeterli görmemiş. Bu tip bitkisel ürünlerde uzman görüşleri ise genellikle olumsuz yönde oluyor. Hemen hemen bütün uzmanlar, bu çayların hiçbir işe yaramadığını, çoğu firmanın insanların sadece vakit ve paralarının kaybedilmesine yol açtıklarını iddia ediyorlar. Daha sağlıklı ve daha doğal olan, genellikle evde hazırlanabilecek basit bitki kürlerinin, bitki çaylarının tercih edilmesi gerektiğinin de altını çiziyorlar.

Cool Tea Çayı Şikayetleri

Cool Tea zayıflama çayı kullanan tüketicilerin hemen hemen hepsi firmaya ateş püskürmüş ve birçok konuda sorun yaşadıklarını dile getirmiştir. Bu sorunlardan en sık dile getirileni, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, ürünün işe yaramamış olması. Birçok isan Cool Tea’ nın ünlüler tarafından bu kadar sık reklamının yapılmasına güvendiklerini ve böylelikle satın aldıklarını anca ürünün tam bir fiyasko çıktığına dair son derece olumsuz yorumlar yapmıştır.

Ayrıca bu çayı kullananların büyük bir kısmı da mide ve bağırsaklarında bir takım rahatsızlıkların oluştuğunu bu yüzden de ürünü bıraktıklarını dile getirmişlerdir. Ayrıca firmanın müşteri hizmetlerinin de oldukça agresif tavırlar sergilediği ve sağlık kaynaklı ürün iadelerinde talebin yerine getirilmediği, ürün iade edildiği takdirde paranın teslim edilmediği gibi üzücü yorumlar da var bunlar arasında. Hatta ürünü almaya düşünenlerin çoğu da bu yorumları okuduktan sonra vazgeçtiklerini dile getirmişler. Yani genel olarak bu ürün hakkında olumlu yorumlar yapıldığını söyleyemeyeceğiz.

Hangi çayla zayıflanır?
Mangostandan elde edilen tropikal bir meyve çayı olan Cool Tea, zayıflamada etkili olacak faydalı ödem attırıcı ve yağ yakıcı özelliklere sahiptir. Pu Erh çayı ve mate çayı da son zamanda kilo vermek için tercih edilen, yağ yakımı, antioksidan ve ödem attırma konusunda başarılı çaylar arasında yer almaktadır. Zencefil çayını da metabolizmanızı güçlendirmek için tercih edebilirsiniz.
Siyah çay nasıl zayıflatır?
Siyah çay yağ yakımını hızlandıran çaylar arasındadır. Ancak kan değerlerini düşürmesi ve B12 vitamine etkisiyle çok fazla tercih edilmemeli, özellikle ödem oluşturduğu için de sırf zayıflamak için kullanılmamalıdır. Kahvaltıda ve akşam yemeklerinden sonra bir iki bardak içmek metabolizmanın hızlanmasında etkili olacaktır.
En iyi form çayı hangisi?
En iyi form çayı olarak yeşil çay, oolong çayı ve matcha çayı ilk sıralarda yer alır. Mate çayı ve roobios çayını da tercih ederek, metabolizmanızın hızlanmasında, günlük yağ yakımının gerçekleşmesinde ve iştahınızın kapanmasında etkili olacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aşırı iştah problemleri yaşıyorsanız Kinoa çayı da faydalı olacak, beyaz çay ve yeşil çayda zayıflamanızda etki sağlayacaktır
Toz tarçın zayıflamak için nasıl kullanılır?
Baharat olarak tüketilen toz tarçın, zayıflama çayı olarak da kullanabileceğiniz özel bir karışımdır. Bir tencere suya ekleyerek kaynatın ve ılık olarak tüketin. Aç karnına içerek hem kan şekerinizin dengelenmesini hem de yağlarınızın yakılmasını sağlayacak özel çayı bir bardak olarak tüketebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

İrem Derici Zayıflama Çayı | İrem Derici Zayıflama Kürü

Royal Tea Zayıflama Çayı Kullananlar

Form Çayı Zayıflama | Form Zayıflama Çayı

İron Tea Zayıflama Çayı | İron Tea Çayıyla Kilo Verme

Miracle Form Tea Zayıflama Çayı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.