Doğal Sağlık

Royal Tea Zayıflama Çayı Kullananlar | Royal Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

04.03.2021
2.697
Royal Tea Zayıflama Çayı Kullananlar | Royal Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde kilo vermek için bitkisel kaynaklı ürünlere yönelenlerin sayısı artmaya başladıkça bu konuda özellikle royal tea zayıflama çayı kullananlar ve yorumları da merak konusu haline gelmeye başladı.

Bilmeyenler için bahsedelim; aslında Royal Tea bir doğal yaşam sitesi ve içerisinde gerek zayıflama, gerek sağlıklı yaşam gerekse her ikisine uyacak türden ürünler yer almakta. Bu site uygun fiyatları ve iddia ettikleri başarıları ile son dönemlerde oldukça ilgi toplayan bir satış sitesi haline geldi. Biz de bu yazımızda merak edenler için Royal Tea Zayıflama çayı kullananlar ve Royal Tea sitesin hakkında bilgiler vereceğiz.

Royal Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Royal tea zayıflama çayı kullananlar ve yorumlarına geçmeden önce ilk olarak bu site hakkında bazı bilgiler verelim. Firma aslında 1998 yılında mimarlık ve tasarım alanlarında hizmet vermeye başlamış ancak 2017 yılında bir fuarda Royal Tea ile tanışarak Türkiye Distribütörlüğü’ nü yapmaya başlamışlar. Firma içerisinde doğal sağlık adına birçok ürün bulunmakta. Bunlardan bazıları; bitkisel yağlar, jeller, cilt bakım ürünler, zayıflama çayları vs.

Site içerisinden en çok sipariş alan ürün ise hiç şüphesiz Royal Tea zayıflama çayıdır. Peki, Bu çay nasıl kullanılır ve içeriğinde neler var?

Royal tea zayıflama çayı içerisinde bitkisel bir çok ürün bulunmakta. Bunlar:

 • Yeşil çay
 • Funda
 • Hibiskus
 • Mate
 • Biberiye
 • Avakado
 • Kiraz sapı
 • Aspir
 • Mısır püskülü
 • Keten tohumu
 • Ginseng
 • Rezene
 • Anason
 • Limon
 • Maydanoz kurusu
 • Tarçın
 • Kuşburnu
 • Toz beyaz çay

Görüldüğü üzere yapısında birçok bitki özü bulunmakta ve bu bitkilerin geneli, kilo vermeye yardımcı bitkiler olarak bilinmekte. Firma, tüm bu malzemelerin doğru oranlarda ve katkısız olarak karıştırıldığını ve doğru şekilde bir üretim gerçekleştirdiğini bu yüzden sağlığı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir durumun olmadığını dile getiriyor. Peki, bu çay nasıl kullanılıyor?

Royal tea, poşet çaylar şeklinde gönderiliyor ve bunları her gün düzenli olarak içiyorsunuz. Yağ depolamayı önleyip, yağ hücrelerini yok etmekten ziyade daha sağlıklı ve doğal yollardan size forma sokacaklarını söyleyen firma bu konuda çok iddialı. Söylenenlere göre, bu çayla 45 gün içerisinde 4 ila 12 kilo vermek mümkün.

Royal Tea Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Royal Tea zayıflama çayı kullananlar, bu sitenin yorumlar kısmında çayın işe yaradığını ve oldukça memnun kaldıklarını ifade etmişler. Çoğu daha ilk haftadan kilo vermeye başladığını dile getirirken bir kısmı da ürünleri kullanmaya devam ederek ideal forma kavuşmak istediğini belirtmiş.

Sitedeki yetkililer de, çayın işe yaradığı ve istenilen sonuçları elde etmek konusunda tatmin edici olduğundan bahsetmişler. Tüm bunların ışığında, bu zayıflama çayının işe yaradığı söylenebilir gibi görünüyor. Tabi olaya sadece tek taraflı bakmamak ve bir de işin şikayet kısmına göz atmakta fayda var.

Royal Tea Zayıflama Çayı Şikayetleri

Dr. Royal Tea kullananlar Kadınlar Kulübü ve diğer sitelerde firma hakkında son derece olumsuz yorumlarda bulunmuş. Üstelik sadece zayıflatıcı çayları hakkında da değil. Söylenenlere göre müşteri hizmetlerine yapılan şikayetler ve iade taleplerinde hakaret boyutunda çıkışlar yapılıyor ve talepler asla dinlenilmiyormuş. Hatta sitelerine yazılan olumsuz yorumların silindiğine dair ifadeler de var. Bu şikayetlere ulaşmak isteyenler internet tarayıcılarına Royal tea şikayet yazarak hepsini görebilirler.

Royal tea zayıflama çayı kullananlar içerisinde çayların eksik gönderildiğini ve bu çayın kilo vermeye yardımcı olmadığını söyleyenlerin sayısı azımsanacak kadar değil. Hatta çayı kullanmaya başladıktan sonra üzerine kilo aldığını söyleyenler dahi var.

Markanın diğer doğal ürünlerinin ciltte kızarıklık yarattığı ve farlı sorunlar ile karşılaşılmasına neden olduğunu söyleyen kullanıcılar da oldukça öfkeli bir şekilde sorunlarını dile getirmiş.

Bu çayın mide bulantısı ve baş dönmesi yaptığı, boğazda yaralar oluşturmaya başladığı ve bu vesileyle hastanede tedavi görmeye başladıklarını iddia eden kullanıcılar, firmanın gerek internet sitesinin gerek sosyal medya hesaplarının, her şeyi olumlu olarak yansıtarak gerçeği çarpıttıklarını da söylüyorlar. Bu kadar ciddi ve hassas yorumun arkasından, söylenenleri değerlendirmek artık size kalmış.

Royal Tea Zayıflama Çayı Yorumları

Bu çayı kullanmayanlar daha çok royal tea emziren anneler için zararlı mı gibi soruların cevabını da merak ediyor. Firma kendi ana sayfasında bu ürünün emziren anneler açısından hiçbir soruna neden olmayacağını iddia ederken, farklı sitelerdeki farklı kullanıcı yorumları ise tam tersini söylüyor.

Royal tea zayıflama çayı kullananlar ve yorumlarının genel olarak olumsuz ifadelerden ve şikayetlerden meydana geldiğini söyleyebiliriz. Ancak firmanın kendi sayfası ve instragram hesabında kullanan kişilerin memnuniyetlerinin sıkça yer aldığını görebilirsiniz. Bu tip durumlarda manipülasyonlara kulak asmamalı, her yorumu kendimiz değerlendirerek bir karara varmalıyız. Fakat bu firmanın ürünlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından bir onayının da olmadığı düşünülürse, kullanmak isteyenlerin daha detaylı araştırmalar yapmasını ve buna göre karar vermesini önerebiliriz. Aksi takdirde kötü sonuçlar ile karşılaşabilir.

İlginizi Çekebilir;

Dr. Royal Organic Life Tea Zayıflama Çayı

Farmasi Zayıflama Çayı Kullananlar

Form Çayı Zayıflama | Form Zayıflama Çayı

İron Tea Zayıflama Çayı | İron Tea Çayıyla Kilo Verme

Cool Tea Zayıflama Çayı | Cool Tea ile Kilo Verme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Harris dedi ki:

  Size nasıl ulaşa bilirim

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.