Doğal Sağlık

Soppia Zayıflama Çayı | Soppia Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

04.03.2021
2.324
Soppia Zayıflama Çayı | Soppia Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Soppia zayıflama çayı tıpkı piyasada yer alan birçok zayıflama çayı gibi Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmayan bir firma. Bu firmanın da özellikle zayıflamak ve incelmek adına ürettiği pek çok bitki çayı, kremler ve zayıflama çayları var. Ancak ürünlerinin hiçbiri sertifikalı değil ve bakanlık onayı da alabilmiş değil. Bu yüzden ürünlerin içeriğinde, sağlığı tehdit eden ürünlerin yer alıp almadığını belgelendiren bir şey yok. Her ne kadar ürünlerinin % 100 doğal olduğunu iddia etseler bu kadar yararlı şeyler üreten firmaların çoğunun bir internet sitesi dahi olmaması gerçekten gülünç.

Bunun kadar gülünç olan başka bir durum daha varsa o da, uzmanlar ve ürünleri kullananlar tarafından her türlü açıklamaların, şikayetlerin yapılmasına rağmen halen bu onaysız ürünlerden vazgeçemeyen insanlar. Sağlıklarını gözü kapalı bir şekilde tehlikeye atabilen bu tip insanların tek amacı birkaç kilo fazla verebilmek ancak bu esnada spor ya da diyet gibi bir zahmete girmemek. Biz de bu yazıda bu sorunlardan ve Soppia zayıflama çayı kullananların yorumlarından bahsettik.

Soppia Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Soppia zayıflama çayı hem onaysız hem de işe yaramayan bir çaydır. Zaten size ‘ zayıflama garantili, 7 günde 8 kilo, bu çay kesinlikle işe yarıyor, % 100 doğal bitki çayı ‘ gibi söylemlerde bulunuluyorsa bunlara kesinlikle inanmamanızı öneriyoruz. Hiçbir zaman hiçbir besin tek başına bu kadar kısa sürede bu denli mucizevi sonuçlar yaratmaz. Hatta kilo verme konusunda en etkili çözüm yolu olarak görülen spor dahi 1 hafta içerisinde size 12 kilo verdiremez. O yüzden mantık dışı vaatlerden uzak durmanız, size hem sağlık açısından hem de maddi kayıpları önleme açısından avantaj kazandıracaktır.

Eğer bir bitki çayından, bir besinden ya da bir içecekten zayıflama adına fayda görmek istiyorsanız mutlaka ve mutlaka önce düzenli olarak spor ve arkasından da şaşmadan uyabileceğiniz bir diyet programı yapmanız gerekir. Sadece spor dahi tek başına, fazla kiloların çözümü olamıyor ki bu çaylar olsun. Bunlar sadece kilo vermenize yardımcı olan ürünler olabilir o kadar. O yüzden kesin sonuçlar vaat eden her üründen uzak durmanızda fayda var.

Soppia markasını incelediğimizde, firmanın kendisine ait bir internet sitesi olmadığını görüyoruz. Satışlarını Facebook sayfası üzerinden telefon numarası yardımıyla gerçekleştiriyor. Bu da güven duyulmasını engelleyen başka bir sorun. Belki de bu sorunların en büyüğü.

Soppia Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Soppia zayıflama çayı kullananlar ürünün hem toz hem de poşet çay olarak gönderildiğini söylüyorlar. Bunlardan toz şeklinde gönderilen çay için düzenli olarak tüketilmeli ve bir bardak kaynar su içerisine karıştırılmalı şeklinde tavsiye verilirken; poşet çayların ise yine bir bardak kaynar su içerisinde demlenmesi önerilmiş. Çay, demini aldıktan sonra aç karınla tüketebilmeniz mümkün.

Sophia kapsül, firmanın en çok tüketilen ürünlerinden. Bu kapsüller takviye edici ve besleyici çeşitli bitkisel özlerden % 100 doğal olarak üretilmiş iddiaya göre.

Soppia Zayıflama Çayı Kullananlar

Soppia çayı kullananlar, bu ürünü satın almak isteyenler için deneyimlerini birçok sitede paylaşmış. Ancak pek olumlu ifadeler yer almıyor bu yorumlar içerisinde. Genelde ürünlerin hiçbir işe yaramadığını aksine daha kötü sonuçlar elde ettiklerini iddia edenler varken, azınlıkta kalan kesim ise, ürünün çok iyi olduğunu savunmuş.

İnternet üzerinden danışmanlık hizmeti de veren bu marka sayfasında, güya onlardan hizmet alanların nasıl kilo verdiklerini gösteren pek çok fotoğraf paylaşmış. Ancak bu fotoğrafların doğruluk paylarının olmadığını birçoğunun ya ameliyat ile ya da sıkı bir diyet ve spor programı ile son görünümlerine kavuştuğunu anlatmakta fayda var.

Soppia Zayıflama Çayı Yorumları

Soppia zayıflama çayı satın al ve ödeme işlemleri gibi işlemleri yapmanız için herhangi bir internet sitesi bulunmuyor. Bu yüzden de Facebook ya da verilen numara üzerinden kendileri ile iletişime geçmeniz gerek. Bu durum çeşitli forumlarda bolca dile getirilmiş ve şikayet edilmiş.

Keza firmanın ürettiği diğer ürünler hakkında da şikayetler var ve bitecek gibi de durmuyor. O yüzden bu tür firmaların ürünleri satın almadan önce gerekirse 10 kere düşünün.

Soppia Zayıflama Çayı Şikayetleri

Soppia zayıflama çayı ve firmanın diğer ürünleri, müşterilerine memnun edici sonuçlar sunmamış. Başta spor ve diyet programı etkisiyle iyi geldiği belirtilen bu ürün, diğer faktörler bırakıldığında yani spora ve diyete ara verildiğinde etkisini kesinlikle göstermemiş.

Ayrıca soppia zayıflama çayı yan etkileri olduğu düşünülen ve bunun sağlık sorunlarına dönüştüğünü iddia eden tüketiciler de var. Sağlık Bakanlığı tarafından herhangi bir onayı bulunmayan ya da sertifikası dahi olmayan bir firmanın ürünlerinin kullanılması tabi ki böyle sorunlara yol açabilir. Bundan daha doğal bir şey yok. O yüzden siz, siz olun böyle ürünlerden böyle firmalardan uzak durun ve yüksek vaatlerine inanmayın.

İlginizi Çekebilir;

En İyi Zayıflama Çayı Yorumları

En İyi 10 Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı Baş Ağrısı Yapar Mı?

Zayıflama Çayı Aç Mı Tok Mu İçilir?

Zayıflama Çayı Elma Limon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.