Mehmet Öz Zayıflama Çayı | En Hızlı Kilo Verme Yöntemi Nedir?

26.02.2021
1.214
Mehmet Öz Zayıflama Çayı | En Hızlı Kilo Verme Yöntemi Nedir?

Mehmet Öz Zayıflama Çayı; Sağlık için kullanılacak olan ürünlerin hepsini, bir uzman görüşü neticesiyle birlikte tüketmeliyiz. Özellikle de zararsız gibi görünen ama miktarı aşıldığında tehlike yaratabilecek olan bitkilerin kullanımı konusunda.

Son zamanlarda, zayıflamak için alternatif tıbbın faydalarından yararlanan insanların sayısı çığ gibi büyüyor. Ancak bu konudaki bilinçsiz kullanımlar, çoğu insanın başını derde sokabiliyor. Gerek internet üzerinden alınan hazır bitki çayları, gerekse tarifi verilen bitki kürlerinin belirtilen miktarlardan fazla tüketilmesi gibi durumlar yüzünden sorun yaşayan pek çok insan var. O yüzden bu işi uzmanlarından öğrenmek lazım diyor ve sağlıklı kilo vermek isteyenler için bu yazıda Mehmet Öz zayıflama çayı sırlarından bahsediyoruz.

Mehmet Öz Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Herkesin dikkatle dinlediği ve ağzından çıkan her tarifin anında uygulandığı Uzman Doktor Mehmet Öz, kilo vermek isteyenler için sık sık sağlıklı önerilerde bulunuyor. Bu önerilerden en çok uygulananlar arasında ise ilk olarak Mehmet Öz zayıflama çayı var. Bu çayın gerçek adı biraz garip; Pu- Erh çayı.

Bu çay Çin’ in Yunnan eyaletinde çeşitli fermente yöntemleri ile üretilen bir çaydır. Sipariş vermek isteyenler çoğu internet sitesinde Pu- Erh çayını bulabilirler. Ancak sipariş vereceğiniz sitenin güvenilir bir site olmasına özen göstermekte fayda var. Aksi bir durumda hem sağlık konusunda hem de ürün ödemesi konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. O yüzden satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka, sitenin güvenilir bir site olduğundan emin olun.

Bu çayı birçok faydası bulunmakta. Bunlardan bazıları:

 • Kolesterol düşürücü olması
 • Vücudu temizlemesi sayesinde toksinlerin dışarı atılmasını sağlaması
 • İçerisinde bulunan kafein etken maddesi sayesinde dinç olmayı sağlaması
 • Diş sağlığını olumlu olarak etkilemesi
 • Ödem söktürücü özelliği olması ve kilo verilmesine yardımcı olması
 • Sindirim sistemini desteklemesi

Faydalarını sıraladıktan sonra gelelim Mehmet Öz zayıflama çayı olarak da bilinen bu çayın nasıl demlenmesi gerektiğine. Çayı isterseniz, olduğu gibi demleyebileceğiniz gibi, Çin’ e özel yöntemler ile de hazırlayabilirsiniz.

 • 5-6 gram Pu- Erh çayı yaprağı
 • Bir demlik su

Malzemeler oldukça basit. İlk olarak demliğinizin içerisine çay yapraklarını koyun. Çay yapraklarını bölmeden kullanın. Daha sonra üzerine göz kararı su ekleyin ve kaynatmaya başlayın. 10 dakika boyunca bekleyin. Daha sonra altını kapatın ve demini almasını sağlayın. Gördüğünüz gibi aynı normal çay gibi demleniyor.

Bu çayın ardından en sık kullanılan ve Dr. Mehmet Öz 10 günde 4 kilo verdiren tarif olarak geçen bir tarif vereceğiz sizler için. Bunun için;

 • 1 su bardağı greyfurt suyu, 1 çay kaşığı bal ve 2 yemek kaşığı elma sirkesi gerekli.
 • Öncelikle greyfurtları sıkarak bir su bardağına koyun.
 • Daha sonra 2 yemek kaşığı ve balı ilave edin.
 • Güzelce karıştırdıktan sonra fazla bekletmeden için.

Bu karışımı günde 3 sefer yemeklerden önce tüketmenizi öneriyor ünlü doktor.

Mehmet Öz Zayıflama Çayı Kullananlar

Mehmet Öz zayıflama çayı ve bitki kürünü kullananlar sonuçlardan bir hayli memnun kalmış gibi görünüyor. Çay konusundaki tek sorun zor bulunuyor olması. Ama dikkatli araştırıldığı takdirde güvenilir sitelerden rahatlıkla temin edilebiliyor.

Bu çayın dışında internet siteleri üzerinden Mehmet Öz 10 günde 4 kilo verdiren diyeti araştırılıyor. Bu diyet kilo verme konusunda, kişiden kişiye göre farklılık gösterir ki zaten Mehmet Öz de bunun altını önemle çiziyor. Diyetin yanından düzenli olarak egzersiz yapılmasını da vurgulayan doktor, bu tip bitki kürlerinin spor ve dengeli beslenmeye ek olarak kullanılabileceğini belirtiyor.

Merak edilen diğer bir konu da Mehmet Öz’ ün zayıflama ilacı hakkındaki açıklamalarıdır. Birkaç programında bu tip ilaçları desteklediğini belirten uzman doktor, aslında kesinlikle zayıflattığını iddia eden ilaçlardan uzak durulması gerektiğini söyledi. Bu tip ilaçların her birinin uzun vadeli faydalar sağlamadığını ve sahtekarlık üzerine kurulu olduğunu açıklayan doktor, kilo vermek isteyen insanların spora ve dengeli beslenmeye yönelmesi gerektiğini vurguladı.

Mehmet Öz Çayı Yorumları

Mehmet Öz zayıflama çayı ya da kürünü kullananların yaptıkları yorumların geneli olumlu ifadeler içeriyor. Özellikle düzenli olarak egzersiz yapanlar sonuçtan çok daha memnun kalmış. Doktorun da söylediği gibi, dengeli beslenme ve düzenli spor yapılmasına ek olarak kullanılan bu kürler, daha olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Mehmet Öz Çayı Şikayetleri

Bu çayı kullanan insanların bir kısmı çayın herhangi bir zayıflatıcı etkisini göremediklerini dile getirmiş. Ayrıca çayın tadından hoşlanmayan insanların sayısı da epey fazla. Bir kısmı, çaya ulaşım konusunda sıkıntılar yaşamış ve bunun şikayetinde bulunmuş. Özellikle kargo konusunda yaşanan zorluklar dile getirilmiş. Bir de bazı form sitelerinde, doktorun bitkisel ilaçlar hakkındaki çelişkili ifadeleri eleştirilmiş.

Ancak genel anlamda özellikle uzman doktorun bitkisel kürünü deneyen insanların memnuniyetlerinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de ister bitki çayı tarifini isterseniz de bu mucizevi kürü deneyerek sonucu kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Elma Çayı Zayıflama | Elma Çayı ile Kilo Verme

Bitkisel Zayıflama Çayı | Bitkisel Kilo Verme Çayı

Nane Çayı Zayıflama | Nane Çayı ile Kilo Verme

Rezene Çayı ve Zayıflama

En İyi 10 Zayıflama Çayı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.