Doğal Sağlık

Vegalife Zayıflama Çayı Yorumları | Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

04.03.2021
5.440
Vegalife Zayıflama Çayı Yorumları | Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda zayıflama çaylarının trend haline gelmesiyle en çok merak edilen durumlardan biri de Vegalife zayıflama çayı yorumları oldu. Çünkü bir şey satın alırken, daha önce kullananların yorumları bize bu konuda rehber olmakta. Eğer olumsuz yorumların sayısı fazla ise, o zaman genellikle almaktan vazgeçebiliyoruz. Çünkü her ürün için kullanıcı memnuniyeti önemli.

Ancak bazı firmalar, özellikle de bu zayıflama çayları üreten markalar, adını daha fazla duyurabilmek ve olumsuzluğa mahal vermemek adına çoğu zaman olumsuz ifadelerin bulunduğu yorumları siteden siliyorlar. Ya da bazı insanların olumlu yorum yazmasını sağlıyorlar vs. O yüzden özellikle sağlığın dahil olduğu konularda bu gibi durumlara çok dikkat edelim ve araştırmalarımızı daha derinden yürütelim. Sonra pişman olan yine biz olabiliriz. O yüzden bu yazımızda sizler için çok konuşulan zayıflama çaylarından biri olan Vegalife zayıflama çayı yorumları ve bunların içeriklerinden söz ettik.

Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Vegalife zayıflama çayı yorumları ve içeriklerine geçmeden önce ilk olarak kendilerini epey metheden bu firma hakkında biraz konuşalım. Vegalife’ ın herhangi bir internet sitesi bulunmamakta. Yani satışlarını genellikle Instagram ve Facebook üzerinden gerçekleştiriyor. Zaten öncelikle bu noktada güvenilirlikten uzaklaşıyor. Daha sonra iyice araştırdığınızda Sağlık Bakanlığı’ ndan herhangi bir onayı bulunmadığını öğreniyorsunuz. Bu da ikinci güvensizlik sebebi oluyor. E bari ürünlerinin kalitesini belirleyen herhangi bir belge var mı diyorsunuz, ancak ne yazık ki o sertifika da bulunmuyor. Peki, size % 100 doğal olduğunu söyledikleri çayların içerisinde ne olduğunu gerçekten neden belgeleyemiyorlar? Bu noktada ürün ve markaya dair bütün soru işaretlerinin netleşmesi gerekiyor aslında ancak halen daha markanın özellikle Vegalife çay yani zayıflama çayı en çok satan ürünü olarak binlerce kişi tarafından alınmaya ve kullanılmaya devam ediyor.

Reklam olarak ise, güya çayı kullanmadan önceki halleri ve çayı kullandıktan sonra kilo vermiş halleri fotoğraf olarak kullanılıyor. Ancak bunların bir ispatı da mevcut değil ne yazık ki. Bu bilgilerden sonra çayın, site tarafından önerilen kullanım talimatlarını inceleyelim.

  • Çay ilk bir hafta boyunca sadece bir kez sabahları aç karın ile kahvaltıdan yarım saat önce kullanılıyor.
  • Bir haftanın sonunda bu sayı günde 2 kez oluyor ve yine aç karınla akşam yemeğinden yarım saat önce tüketiliyor.
  • Çayı tükettikten sonra bol bol su içilmesi de öneriliyor.

Vegalife çay yorumları ve içeriğine geçmeden önce bir de bu çayın özelliklerinden bahsedelim.

  • Bu çay metabolizmayı hızlandırarak yağ yakılmasını kolaylaştırıyor.
  • Daha doğrusu yediğiniz yiyecekleri vücudunuza alır almaz parçalayarak yağları yıkıyor ve bunların idrar ile ter yoluyla dışarı atılmasını sağlıyormuş.
  • Enerji veriyor ve daha fazla su tüketmenizi sağlıyor.
  • Porsiyonlarınızı küçültmenizi sağlayarak tokluk hissi veriyor ve daha az yemenize yardımcı oluyor.

Vegalife Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Vegalife zayıflama çay yorumları ve bu yorumlardaki bilimsel gerçekleri ortaya çıkarmadan önce ilk olarak çayın işe yarayıp yaramadığına objektif yorumlar getirelim.

Öncelikle uzmanlar, hiçbir çayın, hiçbir bitkinin ya da hiçbir ilacın tek başına vücutta özellikle de kilo konusunda bu kadar etkili olmayacağını dile getiriyor. Çünkü insan vücudu hareket etmeye ve bu sayede kalori yakmaya programlanmış. Yani her istediğini yiyerek, hiçbir hareket içerisinde bulunmayarak kaslı bir vücut ya da kıvrımlı hatlara sahip olamaz insan. Mucizevi kilolar da veremez. Hiçbir ürün de bunun garantisini veremez, vermemeli de. Beyinde, hangi düşünce gerçeklik haline gelirse vücuda o emir gider. Yani siz bu çayın işe yaradığını düşünürseniz ve buna inanırsanız, bu etki ile bedeninizde bazı değişikler yaratmanız mümkün ancak bunun devamı gelmeyecektir. O inançla kendinize bir algı yarattığınız için inceliyor gibi görünmeniz epey normal. Ancak istediğinizi yemeye devam ederek, spor yapmadan bu çayları kullandığınızda o zaman durumun asıl gerçekliğini göreceksiniz.

Vegalife Zayıflama Çayı Kullananlar

Vegalife kullanıcı yorumları bu kategoride aslında ikiye ayrılıyor: birincisi gerçek kullanıcılar, diğeri ise reklam yoluyla firmanın kendisinin seçtiği kullanıcılar. Hangisinin olumlu yorumlar yapacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Birkaç sitede gerçek kullanıcıların çaydan hiç memnun olmadığı net bir şekilde dile getirilmiş. Hatta kendi Instagram sayfalarında bile ürünlerin yorum kısmında bu belirtiliyor.

Vegalife Zayıflama Çayı Şikayetleri

Gerek Vegalife kapsül kullananlar, gerek zayıflama çayını kullananlar gerekse jel ürünlerini kullananlar, farklı sitelerde ürünlerin hiçbirinden memnun kalmamış. Çoğu hiçbir etkisini görmemiş. Ancak Vegalife zayıflama çayı yorumları firmanın kendi Instagram adresinde gayet pozitif. Güya müşterilerinin olumlu yorumlarını gönderi şeklinde paylaşan firma için bu yorumlarda, ürünlerin 4 günde 12 kilo verdirdiği iddia ediliyor. Bazıları da sekiz kilo vermiş. Bazı mantıklı kullanıcılar bu gönderilerin altına böylesi bir durumun mümkün olmayacağını söylediklerinde, herkesin metabolizmasının farklı olduğunu ve bu kiloların gerçekten verildiğini iddia ediyorlar. İnceleyip karar vermek size düşüyor.

İlginizi Çekebilir;

Vegalife Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı Elma Limon

En Etkili Zayıflama Çayı | Zayıflamak İçin En İyi Çay

En İyi Zayıflama Çayı Yorumları

Zayıflama Çayı Aç Mı Tok Mu İçilir?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.