Vegalife Zayıflama Çayı | Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

04.03.2021
1.096
Vegalife Zayıflama Çayı | Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Vegalife zayıflama çayı satışını yapan firmanın resmi bir internet sitesi olmadığını belirterek yazıya giriş yapalım. Bu çayı kullanmak isteyenler ne yazık ki, Facebook üzerinden ya da verilen numara üzerinden firma ile iletişime geçecek. Bunu yapmadan önce bir düşünün. Sizce % 100 oranında zayıflama garantisi veren çoğu firmanın neden bir internet sitesi yok ve neden sürekli farklı ürünler ile karşımıza çıkıyorlar?

Bu konuyla alakalı İbrahim Saraçoğlu’ nun çok güzel açıklamaları var; bu tip kimyasal içerikli hazır çayları almadan önce, mutlaka kendisinin o açıklamalarını dinlemenizi öneririz. Çünkü bu ürünler gerçekten sağlığı tehdit ediyor ve hatta ölümlere neden oluyor. O yüzden evde kendinizin hazırlayabileceği son derece basit ve pratik önerileri dikkate alabilir hatta bu tariflere sitemizden ulaşabilirsiniz. Doğal olan ve ev yapımı olarak üretilen şeylerin her daim faydası olurken, bu tip nasıl üretildiğini bilmediğimiz ve içerisinde her türlü kimyasal bulunduğu hazır çayların faydasını bırakın zararı var. O yüzden biz de bu yazımızda gerek bu konuya ışık tutmak gerekse epey merak edilen Vegalife çayı hakkında bilgilendirmeler yapmak istedik.

Vegalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Vegalife zayıflama çayı kullanımına geçmeden sizlere bu çayın, firma tarafından açıklanan ve içerisinde bulunduğu iddia edilen bitkisel ekstratlara bir göz atalım:

 • Sinemaki
 • Hibiskus
 • Kuşburnu
 • Piren
 • Yeşil çay
 • Nar aroması
 • Kırk kilit otu
 • Biberiye
 • Mate
 • Kiraz sapı
 • Stevia
 • Kitre zamkı
 • Sandaloz sakızı

Çay, bu özlerin karıştırılarak üretildiği tamamen bitkisel ve % 100 doğal bir ürünmüş söylenenlere göre.

Çayın nasıl zayıflattığı konusunda merak içerisinde olanlara da açıklamalar yapılmış Facebook üzerinden. Çayı içtiğinizde, arkasından yediğiniz tüm besinler bu çay yardımıyla direkt olarak yakılıyor ve enerjiye çevriliyor. Daha sonra vücudunuzda bulunan yağları parçalar. Metabolizmanızı hızlandırdığı için kalori yakılmasını da hızlandırır ve tokluk hissi vererek iştahınızı kapatır. Ayrıca parçalanan yağların her biri ter ve idrar yolu ile dışarı atılır.

Bu faydaları okuduktan sonra inanıp inanmamak tamamen size kalmış diyebiliriz. Peki, çayın kullanımı nasıl? Neler tavsiye edilmiş? Firma bu çayın içilmediği başladığı ilk bir hafta ürünü yalnızca günde bir kez tüketmek gerektiğini tavsiye etmiş. Daha sonraki haftalarda kullanım sayısı ikiye çıkarılabilirmiş. Sabah ve akşamları yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi önerilen bu çay, iştahın kapanmasını sağlayarak porsiyonların azaltılmasında yardımcı olacak şeklinde iddiaları var firmanın. Ayrıca bu çay içildikten sonra gün boyu bol bol su tüketilmesi de öneriliyor.

Vegalife Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Vegalife zayıflama çayı kullanacakların en çok merak ettiği soru ürünün işe yarayıp yaramadığı ve çayı bıraktıklarında geri kilo alabilme gibi durumların meydana gelebilme ihtimalidir.

Firmanın iddiasına göre, çayı bir an da değil yavaş yavaş azaltarak bıraktığınız zaman böyle bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Çünkü çay ile beraber belli bir süre yeme alışkanlığınız değişiyor ve mideniz küçülüyor. Yavaş yavaş bıraktığınızda da artık mideniz küçüldüğü için fazla yeme ihtiyacı hissetmiyorsunuz böylece kilo da almıyorsunuz.

Bu harikulade bilimsel açıklamaların ardından vegalife çay yorumları ve bunların içeriklerine geçebiliriz.

Vegalife Zayıflama Çayı Yorumları

Vegalife zayıflama çayı kullananların yorumları farklı sitelerde olumsuz içeriklerde iken, Facebook sayfalarında gayet olumlu yönde. O yüzden manipülasyon olayından etkilenmemeniz için sizi uyarıyor ve firmanın herhangi bir sertifikası olmadığını ya da ürünlerinin Sağlık Bakanlığı onaylı olmadığı bir kez daha hatırlatıyoruz. Genelde bu tip ürünler, pek işe yarayan ürünler değildir. Tıpkı diğer markalarda meydana gelen olumsuz durumlar gibi bu markanın ürünlerinde de sağlık açısından sorunlar yaşamanız mümkün. O yüzden sertifikası ya da onayı olmayan markalardan ve ürünlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Vegalife Zayıflama Çayı Kullananlar

Vegalife çay kullananlar farklı sitelerde üründen memnun olmadıklarını dile getirmiş. Bu marka hakkında fazla bir bilgiye de rastlayamadık. Çünkü sadece Facebook sayfaları var ve burada da gizliliği esas almayı tercih etmişler. Zaten ürünler hakkında verilen bilgiler de öyle fazla bir detay içermiyor.  Zaten vegalife kullanıcı yorumları içerisinde de bu durum sıkça dile getirilmiş.

Yorumlar içerisinde en çok merak edilen sorulardan biri de vegalife çay fiyat tutarıdır. Bu çay ve diğer zayıflama çayı ürünleri konusunda tam bir yorum yapamayacağız. Zira üyeler de bu konu hakkında kesin yorumlar yapmamış. Ancak fiyatların, firmanın isteğine göre sürekli olarak değiştiğini ve kampanyalar söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Vegalife Zayıflama Çayı Şikayetleri

Vegalife zayıflama çayı kullanan tüketicilerin üründen pek memnun kalmadıkları aşikar. Bunlar gerçek kullanıcıların yaptıkları yorumlar. Ancak ürünün sayfasında nedense hep bir memnuniyet söz konusu.

Ayrıca bu gerçek kullanıcılar ürünün sertifikası ve onayı olmadığını neredeyse bütün yorumlarda dile getirmişler. O yüzden siz de bu ürünleri satın almadan önce birkaç kez daha düşünün. Sonrasında hem maddi yönden hem de sağlık açısından zararlı çıkabilirsiniz.

En iyi zayıflama çayı hangisi?
Zayıflama çayları kişinin kilosuna ya da yaş durumuna göre farklılık gözetir. En iyi zayıflama çayı için bir doktor kontrolünde olunması gerekir. Herhangi bir zayıflama çayının tüketilmesi genel olarak önerilmez.
En hızlı zayıflatan bitki çayı hangisi?
Yeşilçay en hızlı zayıflatan bitki çayı olarak bulunur. Yeşilçay içeriğindeki bitki özleri ile birlikte metabolizmayı hızlandırdığı gibi rahatlatan bir etkiye sahiptir. Bu sebepten dolayı hızlı zayıflama isteyen kişiler yeşil çayını tercih edebilir.
En çok yağ yakan bitki çayı hangisi?
Bitki çayları içeriğindeki ekstreleri göre farklılık gözetir. Yağ yakıcı özelliği bulunan çaylar, kişinin metabolizmasını hızlandırır. Ancak bu yağlar kilo ya da yaş durumuna göre farklı etkiler oluşturabilir. Doktor kontrolünde bir bitki çayı tercih edilirse etkileri de istenilen doğrultuda gerçekleşir.
Evde zayıflama çayı nasıl yapılır?
Evde zayıflama çayı yapılmak istendiği takdirde bunun için çeşitli bitkiler kullanılabilir. Doğru bitki alındığı takdirde suyu tamamen kaynatılmalı. Suyu kaynatıldıktan sonra günlük çay ihtiyacını evde yaptığınız zayıflama çayları ile birlikte giderebilirsiniz. Bunun için maydanoz suyu genel olarak önerilir.

İlginizi Çekebilir;

Vegalife Zayıflama Çayı Yorumları

En İyi Zayıflama Çayı Yorumları

En İyi 10 Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı Aç Mı Tok Mu İçilir?

Zayıflama Çayı Elma Limon

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.