X Small Tea Zayıflama Çayı | X Small Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

04.03.2021
2.326
X Small Tea Zayıflama Çayı | X Small Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

X Small Tea Zayıflama çayı, bu kategoride yer alan rakiplerine göre en çok şikayet alan çaylardan. İsmiyle anılan bir internet sitesi yok. Alışverişler genelde Facebook sayfalarından, orada belirtilen bir internet sitesinden ya da Whattsapp hattından yapılıyor. Bu da yine birçok konuda akıllarda soru işareti uyandırıyor.

Bu soru işaretlerinden bir tanesi hiç şüphesiz, firmanın ve ürünlerinin Sağlık Bakanlığı onayı olup olmadığı. Biz sizin için bunu derinlemesine araştırdık; markanın ve ürünlerinin ne bir onayı ne de bir sertifikası bulunmuyor. O yüzden ürünlerinin içerikleri hakkında ne söylerlerse inanmak zorundayız. Ya da bunu bir zorunluluk olarak görmeyip daha doğal çözümlere yöneliriz? Karar sizin. Biz yine de sizler için X Small Tea zayıflama çayı ve özelliklerini araştırdık.

X Small Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

X Small Tea zayıflama çayı kullanımı konusundaki tavsiyeler geçmeden önce, zayıflama çayları hakkında kısa bilgilendirmeler yapalım. Belki birçoğumuz bu hazır zayıflama çaylarını kullanıyoruz, belki bazılarımızda yeni yeni kullanmayı düşünüyor. Birçoğumuz belki çoktan kullandı bile. Her ne olursa olsun, Sağlık Bakanlığı’ ndan onayı olmayan herhangi bir ürünü kullanmamız gerek. Çünkü bu onay, gerekli kontroller sonucu sağlığa zararlı herhangi bir durum gözlemlenmediğinde veriliyor. Güya bu hazır çaylar da % 100 doğal bitkilerden üretiliyor. Peki, madem bu kadar doğal ve sağlıklı neden o zaman onay alamıyor? Sizce de enteresan değil mi? Bu tarz ürünleri almadan önce kendinize hep bunları hatırlatmanızı öneririz.

Gelelim, X Small Tea nasıl yapılır sorusunun cevabına.

  • Bu çay toz ya da poşet çay şeklinde gönderiliyor.
  • 30 günlük bir kullanım süresini kapsıyor.
  • Elmalı ve kayısılı zayıflama çayı çeşitleri var.
  • Her iki yöntemde de ihtiyacınız olan şey bir su bardağı kaynamış su.
  • Bu suyun içerisine, eğer toz karşımdan almışsanız bir tatlı kaşığı ilave edebilirsiniz.
  • Eğer poşet çay şeklinde bir ürün almış iseniz o zaman bir adet poşet çayı bu kaynamış suda 5 dakika bekletin.
  • Arkasından demini alınca çayınızı tüketebilirsiniz.
  • Günde 2 kez ve aç karınla tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Sağlıklı ve ‘ kalıcı ‘ olarak kilo vermenin garantisini veren bu marka, güya aç kalmadan, diyet yapmadan da bu kiloları hızlıca vermeyi sağlayan bir çay üretmiş. Ayrıca firmanın yine spor yapmadan sarkmaları önleyen ve sizi dümdüz bir karın bölgesine kavuşturacak bir de kremleri var. Kendilerini bu mucizevi ve zahmet vermeyen ürünleri tasarladıkları için gönülden tebrik ediyoruz.

Bu konuda size bütün uzmanların spor yapmadan ve diyet uygulamadan hiçbir ürünün % 100 etki sağlamayacağının, bunun asla işe yaramayacağının altını bir kez daha çiziyor ve sözü size bırakıyoruz.

X Small Tea Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Bu düşman çatlattığını iddia ettikleri X Small Tea zayıflama çayı gerçekten işe yarıyor mu peki? Net ve kesin olarak söylüyoruz ki; “ HAYIR “. O yüzden patanızı ve zamanınızı böyle şeyler için harcamayın deriz. Çünkü etkisinin herkese göre değişebileceği bir konuda bu kadar kesin ve emin sonuçlardan bahsetmeleri ve herkesin aynı oranda kilo vereceğini iddia etmeleri gerçekten saçma. Bu yüzden, bu ve bunun gibi sözlere itimat etmeyin.

X Small Tea Zayıflama Çayı Kullananlar

X Small Tea zayıflama çayı kullananlar, firmanın kendi internet sitesinde olumlu yorumlar yaparken, farklı sitelerde ise olumsuz yorumların fazlalığı bizim ilgimizi çekti. Hatta bu sitelerde, firmayı dolandırıcılık ile suçlayan kullanıcılar da var. Gerek ürünlere özen gösterilmemesi gerekse ürünlerin işe yaramaması gibi haklı sebepler doğrultusunda firmaya ateş püskürmüş birçok kullanıcı bulunmakta. O yüzden bir ürünü satın alırken sadece o ürünün satış sitesi değil farklı sitelere de göz gezdirmek gerekiyor. Yoksa hayal kırıklığına uğrayabiliriz.

X Small Tea Zayıflama Çayı Yorumları

X Small Tea zayıflama çayı kullanan tüketicilerden çoğu farklı sitelerde her iki zayıflama çayı çeşidi için de olumsuz yorumlar yapmışlar. Bazıları ise X Small Tea fiyatı ve kampanyalarını merak etmişler. Ürünün fiyatları ve kampanyaları, merak edenler için Facebook sitesinde yer alıyor. Buradan inceleme yapabilirsiniz.

Firmanın Facebook adresindeki, müşterilerinin mesajlarının ekran görüntüsü alınarak yaptıkları yorumlarda ise her şey yolunda. Ürünler son derece etkili ve bir hafta içerisinde 8 kilo verdiklerini iddia edenler var. Bu konudaki yorumları ve kararı sizlere bırakıyoruz.

X Small Tea Zayıflama Çayı Şikayetleri

X Small Tea çayı içindekiler daha doğrusu etken maddelerden bazılarının, alıcıları rahatsız ettiğini gözlemledik yorumlarda. Bunlar karın ağrısı ve hazımsızlık yaratmış bazı kişilerde.

Ayrıca X Small Tea zararları içeriğinden bahseden tüketiciler de var. Ürünü deneyen çoğu alıcı ise ürünün kesinlikle hiçbir etki yaratmadığını ve bir daha asla kullanmayı düşünmediklerini dile getirmişler. Yani, ürünün kendi sitesi dışındaki yorumlar da böyle. O yüzden karar sizin.

İlginizi Çekebilir;

For X 5 Zayıflama Çayı | For X 5 Çayı ile Zayıflama

Magic X Tea Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları

Slim X Zayıflama Çayı | Nasıl Kullanılır?

İron Tea Zayıflama Çayı | İron Tea Çayıyla Kilo Verme

Royal Tea Zayıflama Çayı Kullananlar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.