Doğal Sağlık

Siberian Wellness Zayıflama Çayı | En Hızlı Zayıflatan Bitki Çayı Hangisi?

04.03.2021
1.684
Siberian Wellness Zayıflama Çayı | En Hızlı Zayıflatan Bitki Çayı Hangisi?

Son zamanlarda kilo vermek isteyenlerin gözdesi haline gelen Siberian Wellness zayıflama çayı hakkında merak edilen birçok konu bulunuyor. Fazla kiloların başına dert açtığı herkes, bitkisel yollarla zayıflama çözümlerine başvururken, bir yandan da bu ürünlerin sağlıklı olup olmadığı gibi sorular tartışılıyor.

Bu yüzden bu yazıda, en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Siberian Wellness zayıflama çayı ve bu markanın içeriğinden bahsedeceğiz. Ürünlerde sağlığı tehdit edecek herhangi bir unsur bulunup bulunmadığını da sizler için açıklayacağız. Ancak önce bu çayların nasıl kullanıldığı ve içeriklerinden bahsedelim.

Siberian Wellness Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Siberian Wellness markasını, doğal çaylar ya da doğal sağlık ürünleri ile ilgili olan herkes duymuştur. Oldukça popüler ve köklü bir marka olan bu firmanın ürünleri yaklaşık 65 farklı ülkeden sipariş edilebiliyor. Firma aslında bir network marketing. Yani ürünlerini tamamen internet üzerinden satıyor ve böylece tüm dünyaya hizmet verebiliyor. Sattığı ürünler arasında sadece Siberian Wellness çay yok, doğal kozmetik ürünler, bakım ürünleri, kremler, farklı bitki çayları ve sağlıklı bir yaşama dair ne ararsanız bulabileceğiniz şeyler.

Firmanın ismini ilk kez duyanların aklında ise doğal olarak şöyle bir soru oluşuyor; markanın ürünlerinin ve markanın sertifikalı olup olmadığı. Özellikle sağlıkla ilgili olan ürünler satın alınırken mutlaka yapılması gereken bir araştırmadır bu sertifika ya da Sağlık Bakanlığı onayı gibi belgeler. O yüzden biz de bunları sizler için araştırdık. Bu araştırmalar sonucunda Siberian Wellness’ in tüm ürünlerinin ISO 9001, HACCP ve GMP gibi uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretildiğini belgelendirdiklerini gördük.

Siberian Wellness sertifika ve onaylı ürünler ürettiğini her fırsatta kanıtlamış olan bir firma olup faaliyetlerine 1996 yılında başlamıştır. Rusya’ da kurulmuş ve buradan dünyanın hemen hemen her yerine hizmet vermeye devam etmiştir.

Tüm ürünlerinin, Rusya’ da bulunan doğal bitkisel özlerin laboratuvar ortamında sağlığa uygun teknikler ile bilimsel kurallar çerçevesinde bir araya getirildiğini iddia eden firma, söylediklerine göre bu bilimsel çalışmalara özel bir fon ayırmakta imiş. Siz de Siberian Wellness online katalog üzerinden bu firmanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Firmanın en çok tercih edilen ürünü ise Sinameki’ li bitkisel zayıflama çayı. Peki, Siberian Welness zayıflama çayı nasıl kullanılıyor?

  • Sipariş verdiğiniz zaman size 30 adet poşet çay gönderiliyor.
  • Bu çaylardan bir tanesini bir fincan sıcak su içerisine atıyorsunuz.
  • Daha sonra 15 dakika demlenmesini bekliyorsunuz.
  • Demlenme işleminin ardından poşet çayı çıkarıp çayı tüketiyorsunuz.
  • Kullanımı son derece pratik olan bu çayın yemeklerden önce günde 2 sefer yarım bardak olarak tüketilmesi öneriliyor.
  • Etkili bir sonuç almak adına ise 30 gün boyunca kullanılması tavsiye ediliyor.

Siberian Wellness Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Siberian Wellness zayıflama çayı kullananlar da kullanmayanlar da bu çayın vücuda olan etkilerini merak ediyor. Kısaca bu faydalardan bahsedelim:

  • İçerisinde zencefil bulunduğu için yağların yakılmasına yardımcı olur ve metabolizmayı hızlandırır.
  • Sinameki sayesinde ise vücutta bulunan ödemler yani şişlikler atılır bu da fazlalıkların giderilmesini sağlar.
  • Kalori yakılmasını hızlandırır.

Görüldüğü üzere firma, bu çayın yararlarından bahsederken zayıflatma garantisi ya da etkili sonuçlardan bahsetmiyor. Çünkü bu çaylar sadece spor ve diyete takviye olarak kullanılır. Bu şekilde kullanıldığında kilo verme sürecinizi hızlandırır. Ancak tek başlarına zayıflatma etkileri yoktur.

Siberian Wellnes Zayıflama Çayı Kullananlar

Siberian Wellness zayıflama ürünlerini kullananlar arasında hem olumlu hem de olumsuz yorumlar bulunmakta. Firmanın internet sitesinde çok fazla ürün çeşitliliği var, genel anlamda hepsi hakkında yorumlar yapılmış. Birçoğu sonuçlardan ve gördüğü etkilerden memnun kalmış. Ancak bazıları da birtakım sağlık sorunları ya da cilt problemleri yaşadıklarını dile getirmiş.

Doğal, ev yapımı çayların bile herkeste aynı etkiyi yaratması mümkün değil. O yüzden yapılması gereken şeylerin başında kendi vücudumuzu tanımak ve beslenmemize dikkat etmek geliyor. Bunlara dikkat ettiğimiz takdirde, hem ev yapımı bitkisel kürlerin hem de takviye ürünlerin işe yaradığını gözlemlemek daha kolay olacaktır. Hatta belki de bunlara ihtiyacımız dahi kalmayacaktır.

Siberian Wellness Zayıflama Çayı Yorumları

Siberian Wellness zayıflama çayı kullananların bir kısmı ödem attıklarını ve inceldiklerini dile getirirken, bir kısmı da çaydan hiçbir fayda göremediklerini en ufak bir değişikliğin dahi söz konusu olmadığını ifade etmiş. Hatta bazıları kilo aldıklarını bile iddia ediyor.

Cilt bakım ürünlerinde ise bazı kremlerin, belirtilen kullanıma uygun olarak kullanıldığında mükemmel sonuçlar yarattığını, bazılarının ise cildi yağlandırdığını söyleyenler var.

Siberian Wellness Zayıflama Çayı Şikayetleri

Siberian Wellness ürünlerinden zayıflama çayını deneyenlerin bir kısmı üründen hiç memnun kalmamış hatta hazımsızlık sorunu yarattığını dile getirmiş.

Fondöten ya da cilt kremlerinde ise cilde sivilce ve akne yaptığını iddia edenler bu durumu kızgınlıkla dile getirmiş ve ürünün kullanılmaması gerektiğini yorumlarında ifade etmişler.

İlginizi Çekebilir;

Fun Body Zayıflama Çayı | Fun Body ile Zayıflama

Royal Tea Zayıflama Çayı Kullananlar

En İyi 10 Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı Aç Mı Tok Mu İçilir?

Zayıflama Çayı Elma Limon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.