Doğal Sağlık

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı

04.03.2021
433
Wess 3’ lü Zayıflama Çayı
Zayiflama Cayi

Birçok satış sitesinde en çok satılan bitki çayları arasında yer alan Wess 3’ lü zayıflama çayı ve bu çayın içeriği hakkında bir yazı hazırladık sizler için. Oldukça sadece ve yalın bir internet sitesine sahip olan bu firma, sadece bitki çayları değil kahve ve ara öğünler de satıyor. Siteyi incelediğinizde ne kadar kaliteli içerikler olduğunu siz de göreceksiniz.

Wess 3’ lü zayıflama çayı aslında zayıflama çayı olarak nitelendirilmemiş. Ürünün orijinal ismi; Wess 3’ lü Bitki Çayı olarak geçiyor. Yani diğer markalar gibi size % 100 zayıflama, % 100 yağ yakar gibi saçma ve imkansız vaatlerde bulunmuyor. Buna rağmen, ürünü deneyen ve düzenli olarak kullananlar bu çayın yağ yakılmasını hızlandırdığını söylüyorlar. Wess çayı ile zayıflayanlar ve iddialarına geçmeden önce bu firmayı ve ürünlerini biraz tanıyalım.

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Wess üçlü çay nasıl kullanılır sorusundan önce marka hakkında biraz bilgilendirmeler yapalım. Aslında bu çayı üreten firmanın adı Pharmathree ve sektörde yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir etkin olarak faaliyet gösteriyor. Bitkisel içerikli olan ürünlerinin her biri doğal ve yine bu yolla bir araya getirilmiş. Sağlıklı olmak yolunda, yapılması gerekenlerden birinin formda kalmak olduğunu belirten genç kadrosu ile ürünlerinin kalitesini ve çeşitliliğini her daim artıracaklarını da dile getiriyorlar.

Markanın internet sitesini incelediğinizde, ilk göze çarpan şey son derece yalın, saçma vaatlerden uzak ve sade olduğunu görüyorsunuz. Ayrıca, internet üzerinden yapılan satışları denetlemek ve sizlerin içini rahat ettirmek için tüm satış sözleşmeleri prosedürünü sizlerle paylaşmışlar.

Müşteri hizmetleri numaraları ve mail adresleri de, adreslerinin bulunduğu alan içerisinde yer alıyor. Şimdi gelelim Wess çay içeriği ve bu çayın nasıl kullanılacağına. Wess 3’ lü bitki çayının içerisindekiler biraz değişkenlik gösteriyor. Bunun sebebi de şu, marka bu ürünü; sabah içilen çay öğlen içilen çay ve akşam içilen çay olarak 3’ e ayırmış. O yüzden her öğünde içilen çayın içeriği farklılık gösteriyor.

 • Sabah içilen çayda; Tarçın, biberiye, yeşil çay, mate, yeşil kahve, funda çoban çökerten, rezene, bilya kekik ve kiraz sapı bulunuyor.
 • Öğlen içilen bitki çayında ise; hibiskus, yeşil çay, biberiye, mate, funda bulunuyor.
 • Akşam içilen bitki çayında ise; yeşil çay, sarı kantaron, kişniş ve kiraz sapı bulunuyor.

Firma bu ürünü tasarlarken, vücudun her saat farklı bir etken maddeye yatkın olduğu gerçeğinden yola çıkmış. Sürekli aynı içeriğin tüketilmesi bir süre sonra vücut için bu etkinin kaybedilmesi anlamına gelir. Peki, Wess üçlü çay nasıl kullanılır?

 • Size gönderilen ürün içerisinde 3 ayrı kutu bulunmakta. Bu kutular içerisinde sabah, öğle ve akşam içeceğiniz çaylar yer alıyor. Her bir çayı öğününe göre tüketin.
 • Poşet çay şeklinde gönderildiği için, aynı o şekilde demleme usulü hazırlanıyor.
 • Önce bir büyük fincan suyu kaynatın.
 • İçerisine hangi öğündeyseniz ona uygun olarak gönderilmiş olan poşet çayı atın.
 • 5 dakika demlenmesini bekleyin ve sonra tüketin.

Görüldüğü üzere kullanımı da son derece basit ve zahmetsiz.

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı İşe Yarıyor mu?

Wess 3’ lü zayıflama çayı, zayıflama çayından ziyade bitki çayı olarak görüldüğünde, bir biti çayından alabileceğiz verimi maksimum olarak karşılamanızı sağlıyor. Bu etkileri kısaca sıralayalım:

 • Sizi gevşetip rahatlatır.
 • Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve hastalıklara yakalanma ihtimalinizi düşürür.
 • Ağrı ve sızılara iyi gelir.
 • Mide sorunu yaşayanlar için kurtarıcı niteliğindedir; hazımsızlık, ishal, kabız gibi sorunları etkili bir şekilde çözer.
 • Özellikle akşam çayı, uyumanıza yardımcı olur.
 • Metabolizmayı hızlandırır ve böylece daha kolay kalori yakılmasını sağlar.

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı Kullananlar

Wess 3’ lü zayıflama çayı kullananlar sonuçlardan gayet memnun. Uyku probleminin çözüldüğünü ve mideden kaynaklı rahatsızlıkların giderildiğini iddia eden birçok Wess çayı kullanıcı yorumları var.

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı Yorumları

Wess çay yorumlar arasında neredeyse hiçbir olumsuz yoruma rastlamadık. Bitki çayı amacı ile alan herkes sonuçlardan gayet memnun. Vücudu gevşettiğini, sabahları da enerji verdiğini söyleyen kullanıcılar, bu ürünün adet sancılarına da iyi geldiğini ifade etmiş. Site üzerinden yaptıkları alışverişlerde müşteri hizmetlerinin ilgisinden memnun kalınmış. Ayrıca site içerisinde bulunan diğer ürünler de oldukça methedilmiş. Özellikle kahvelerine bayıldıklarını söyleyen kullanıcılar var. Ayrıca düzenli kullanıldığında yağ yakılmasını kolaylaştırdığını iddia eden kullanıcıların sayısı da hiç az değil. Bu yüzden iyi ve kaliteli bir bitki çayı arıyorsanız sizler için kesinlikle Wess 3’ lü bitki çayını önerebiliriz.

Wess 3’ lü Zayıflama Çayı Şikayetleri

Wess 3’ lü bitki çayına dair neredeyse hiçbir şikayet yorumu bulamadık. Sadece ürünün fiyatı biraz eleştirilmiş o kadar. Bu da kaliteli bir ürün için gayet normal diyebiliriz. Ürünü kendi sitesinden satın alabileceğiz gibi, ünlü satış sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.