El Nemlendirici Krem | Kuru Ellere Hangi Krem İyi Gelir?

09.11.2021
326
El Nemlendirici Krem | Kuru Ellere Hangi Krem İyi Gelir?

Ellerimiz günlük yaşantımızda en çok suya ve soğuk havaya maruz kalan, cilt onarımına en çok ihtiyaç duyduğumuz organımızdır. Derimiz E vitamini ve C vitamini sentezine ihtiyaç duyar, çatlama, kırışma ve kuruma semptomlarına karşını kendini korumaya alır. El nemlendirici krem formülleri, içeriğindeki bitkisel yağlar ve vitaminlerle her mevsim yumuşacık ellere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem Blog

Kuru cilt özelliklerinin nedenleri, hava koşulları ve hormonlardır. Cildin yağlanması için hücrelerimizin aktif olarak yenilenmeye ve gözeneklerinin temiz kalmasına ihtiyacı vardır. Ellerinizi sık yıkamak gözenekleri temizlemez. Elimizi çok kullanırız, kire ve dış etmenlere açık olması dolayısıyla da en çok yıpranan koşullarla karşılaşmasını sağlarız. Kuru ciltler için nemlendirici krem blog sayfamızda, cildin yağ ihtiyacını ve nem oranını dengelemek için bitkisel ürünlerle formüle edilmiş özel kremler olacaktır.

  • Kış aylarında D vitaminin azalması cilt kurumasında etkilidir.
  • Aşırı soğuk veya sıcak suya maruz kalmak;
  • Hormonlarımız ve yanlış cilt bakım uygulamaları;
  • Alkol bazlı dezenfektan ve kolonya kullanımı;

Cildimizin kuru ve çatlak görünmesine neden olmaktadır. İçeriğinde E vitamini, C vitamini bulunan, mineral ve vitamin sentezli kremler cildimizin toparlanmasında etkili olacaktır.

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem

Yağlı cilt tipleri, hormonlar, yağlı içecek ve yiyecek tüketimi, cildin sebum üretimine katkı sağlayacak bazik ürünlerin kullanılmasından kaynaklanmaktadır. El kremi cilt nemlendirici ürünler için yağlı cildinize uygun özel içerikleri dikkate almanız, tedavi edici olacaktır.

Cildinizin aşırı yağlı olma nedenine bağlı olarak su bazlı nemlendiriciler tercih etmeniz, hafif ve rahatlamış hissetmeniz sağlayacaktır. Yağlı ciltler için nemlendirici krem erkek ve kadın cilt onarımı için uygulanmakta olan vitamin ve mineral sentezini el kremlerinde  tercih edilerek, cildinizin güzel görünmesini sağlayabilir.

El Nemlendirici Krem

La Roche Nemlendirici Krem

Dermatologların önerisi olan La Roche ürünleri, zengin mineral ve vitamin içeriklerle cildin beslenmesinde etkilidir. Klinik olarak kanıtlanmış el kremi, hassas ciltler için kullanabileceğiniz özel bir formüldür. La Roche nemlendirici krem, cildinizi korur ve yatıştırıcı etkisiyle kuru ve yağlı ciltler için özel olarak kullanılabilir.

Cilt üzerindeki çatlakları ve parlamaları tedavi edecektir. Cildinizin soğuk ve sıcak hava şartlarından kaynaklı zarar görmesine karşın yatıştırıcı etkisiyle pullanmaların da üstesinden gelir. İçeriğinde bulunan seramid sayesinde cildin onarımını ve korunmasını sağlayacaktır. %60 oranında 4 haftada kesin etkisi gözlemlenmiş, cildin nem oranını artırmış ve yatıştırıcı etkisinin yanı sıra cildin korunmasında da etkili olmuştur.

Arko Nemlendirici Krem

Arko nemlendirici bakım ürünleri, cildinizdeki yağlı hissi geçmişte bırakarak, rahat bir kullanım sunmaktadır. Türkiye’nin yıllardır vazgeçilmez olan nemlendirici kremi Arko, özel bir marka olarak cildin yenilenmesinde, E vitamini ve mineraller açısından zenginleştirilmiş yeni el kremi ürünleriyle de erkeklerin ve kadınların cilt bakımında yeni bir dönem başlatmıştır.

Arko nemlendirici krem, özel içeriği ve formülüyle cildin uzun süre nemli kalmasını ve koruyucu etkisiyle özellikle kış mevsiminde kurumalara karşı önlem alınmasını sağlayacaktır. Cildinizi rahatlatacak ve koruyucu içeriğiyle kış ve yaz aylarında cildinizin nemlenmesinde etkili olacaktır. Hoş kokusu ve özel formülü sayesinde tercih edebileceğiniz kolay ulaşılır bir nemlendiricidir.

Shiseido Nemlendirici Krem

Cilt bakımı için özel formülüyle, karma, yağlı ve kuru ciltler için özel bir seri hazırlayan Shiseido bakım ürünleri, cildinizin nemlenirken aynı zamanda kendini onarması için de özel bileşenleri oluşturmuştur. Havuç özü ve bitki tohumlarının içerikleri bir araya getiren özel nemlendirici krem el ve yüz için kullanabileceğiniz cilt bakım ürünüdür.

Yüzünüzdeki kırışıklıklar ve renk kayıplarına karşı geliştirilmiş Shiseido nemlendirici krem güzelliğini ön plana çıkaracak doğal nemlendiricilerden biri olmayı başarmıştır. Cildin onarılması, korunması ve nem oranının cilt yapısına göre sağlanması için dermatologlar tarafından geliştirişmiş özel bitki ve yağları senteziyle erkekler ile kadınlar için formüle edilmiştir. Cildinizi yenileyecek, kış ve yaz aylarının vazgeçilmezi olacaktır.

Nemlendirici Krem Erkek

Cilt nemlendirilmediğinde ve sürekli soğuk havaya maruz kaldığında çatlamalar, kırışıklıklar oluşmaya başlar. Nemlendirici krem erkek bakım ürünleri arasında, erkeklerin cilt yapısına göre özel formüle edilmiş bitkisel sentezlerle bir araya getirilmiştir. Cildin sağlıklı görünmesi ve yaşlanmanın gecikmesi için nemlendirici kullanmak oldukça önemlidir.

  • Cilt nem oranını kaybettiğinde, zaman içinde kırışıklıklar artacaktır.
  • Gözenekler genişler ve sebum üretimi nedeniyle lekelenmeler başlar.
  • Güneş lekeleri ve kahve tonlu lekeler cildin vitaminsizliğinden kaynaklanmaktadır.
  • E ve C vitaminin eksik olmasından kaynaklı el ve yüz bölgesinde kırışıklıklar, çatlaklar ve lekeler oluşmaya başlayacaktır.
  • Soğuk ve sıcak hava koşullarında cilt zamanla yıpranır, pullanma ve döküntü başlayabilir.

Cildinizin onarımı, sağlıklı ve parlak görünümü için nemlendirici kullanarak yumuşak bir yapıda olmasını sağlayabilirsiniz. Cildiniz için en iyi seçim karma, kuru ve yağlı ciltlere özel formüle edilmiş cilt bakım ürünlerini tercih etmeniz olacaktır. Cildiniz zamanla eski formuna kavuşarak, yumak ve genç görünümüz için etkisini gözle görülür şekilde gösterecektir.

Sephora Hindistan Cevizli Nemlendirici Krem

Doğal bir nemlendirici olan Hindistan cevizi, cildin beslenmesinde de oldukça etkilidir. Özellikle cildi beslerken, lekelerin oluşmasında da cildinizi kontrol altına alacak ve yatıştıracaktır.  Sephora Hindistan cevizi nemlendirici krem, gözle görülür derecede cildinizin yumuşak ve sağlıklı olmasında fayda sağlar. Cildiniz besler ve hava koşullarına göre korumaya alır.

Derinlemesine nemlendirici etkisiyle, cildinizdeki rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiyi kısa zamanda hissedersiniz. Karma cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş Sephora Hindistan bakım ürünü serisi, Hindistan cevizinin besleyici, koruyucu ve onarıcı etkisinden de yararlanmanızı sağlar. Kırışıklıklar ve kurumadan kaynaklı çatlaklarda azalma olduğunu zaman içinde cildinizin sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu gözlemleyebilirsiniz.

Vaseline Nemlendirici Krem

% 100 saf petrol jeli olarak saflaştırılmış Vaseline ürünleri, cildinizin yağ ve nem dengesini sağlayacak özel bir formüldür. Özellikle soğuk hava koşullarının zorlu geçtiği bölgelerde, el, dudak ve yüz için kullanılabilen Vaseline nemlendirici krem, cildinizin uzun süre yumuşak kalmasını sağlayacaktır. Ancak vazelin etkisinden kaynaklı yağlı bir etkisi olacağı için çok az sürülmesi tavsiye edilir.

İçerisinde bulunan besleyici formülle gözenekleri tıkamadan cildin nefes almasını sağlayacak özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede sebum üretimine katkı sağlamaz, cilt üzerinden uzun süre etkisini göstererek, kuru ciltlerin baş kahramanı olmaya uzun yıllardan beri devam eder. Cildinizin sağlıklı gelişiminde kuru ciltler için önerilir. Aşırı kullanımında cildin yağlanmasında etkisi yüksektir.

Arifoğlu Nemlendirici Krem Kullananlar

Bitkiler, çiçekler ve ağaç özlerinden elde edilen Arifoğlu bakım ürünleri, cildin özel nem oranını sağlamak ve besleyici etkisiyle onarılmasında da etkili olmak için formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan besleyici öğeler sayesinde Arifoğlu nemlendirici krem kullananlar genellikle ürüne yıldızlar yağdırmıştır.

Cildinizin sağlıklı nemlenmesi, karma, kuru ve yağlı yapısına göre kırışıklıklara meydan okumasıyla, yumuşacık bir cilde sahip olmanız için tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Arifoğlu gül ve bitki özleri gibi cildin beslenmesinde özel bir dermatolojik etkiye sahip kremleri erkekler ve kadınlar için özel olarak üretmiştir. Yüz ve el bakımında cildinizin yumuşak, canlı ve sağlıklı görünmesinde etkili olacak özel nemlendirici sınıfındandır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.