Doğal Sağlık

En İyi Nemlendirici Krem | Cilt En İyi Nasıl Nemlendirilir?

12.11.2021
936
En İyi Nemlendirici Krem | Cilt En İyi Nasıl Nemlendirilir?

Cilt bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli adım cildi nemlendirmektir, bunun için etkili bir nemlendirme sağlayacak olan nemlendirici kullanılmalıdır. En iyi nemlendirici krem özellikleri ile her cilt tipine uygun olmalıdır.

Yağlı, kuru, karma ve hassas ciltler için nemlendirici krem seçenekleri bulunmaktadır ve her birinin içeriği farklıdır. Cildin sağlıklı hücrelerini korumak ve tahrişin önüne geçebilmek için nemlendirilmesi atılması gereken en önemli adımdır.

20 li yaşlar ile birlikte cilt, vücudun kolejin üretimini azaltmasından dolayı yıpranmaya başlar. 20’li yaşlardan itibaren düzenli olarak nemlendirici kullanılması ilerleyen yıllarda daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olma olanağını arttırır.

Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem

İskandinav sularındaki kırmızı alglerden yani kırmızı yosunlardan elde edilen Osmo plus yoğun nemlendirici krem, cildi yeniden yapılandırır. İçeriğinde bulunan hyalüronik 3 kat daha fazla nem tutma kapasitesi ile cilt yüzeyini nemlendirir.

Bileşenlerinden olan oleanolik asit üretimini kontrol alır ve böylelikle ciltte fazla yağlanmayı azaltır. Hiperkeratoz ve enflamasyonu önlemeye yardımcı olan nordihidroguaretik asit sivilce ve akne oluşumunu önler.

Cildi besleyerek parlaklık ve ışıltılı bir görünüm kazandırır, özellikle gün içerisinde cildin nefes almasını sağladığı gibi aynı zamanda çevreden kaynaklanan olumsuz etkilerden de korunmasına yardımcı olur. Cildin hak ettiği bakım ve beslenmeyi sunmasının yanı sıra elastikiyetini arttırır ve dokuların derinliklerinde su tutmasını sağlar.

İçeriğinde yer alan pantenol ve hydranov PA yapışkan ya da yağlı hissettirmeden rahatlatır. Nemlendirici krem içeriğindeki Hydranov PA’daki kırmızı deniz yosunu ekstresi cildin nemlenmesini sağlayan muhteşem bir doğa harikasıdır.

Sebamed Nemlendirici Krem Blog

Normal, nemsiz ve genç cilt tipleri için uygun olan Sebamed nemlendirici krem blog aynı zamanda hassas ciltler için de ideal bir nemlendiricidir. Pürüzsüz görünümü ve esnekliğini korur, nem ve yağ dengesini düzenler, normal nemlendirici faktörlere göre çok daha yoğun bir şekilde nemlenme sağlar.

Mükemmel bir makyaj altı kremidir, içeriğinde bulunan E vitamini serbest radikallerin oluşumunu engeller, ph 5,5 değeri koruyucu asit manto için doğal koruyucu aktive eder.

Nemlendirme oranı yüzde 80, besleme oranı ise yüzde 20’dir, bileşenindeki E vitamini aynı zamanda cildin erken yaşlanması önler. Bir hipoalerjenik üründür, egzama ve dermatit tedaviye yardımcı olmasından dolayı tavsiye edilir.

Cerave Nemlendirici Krem Fiyat

Ekonomik çözümler sunması ile tanınan Cerave, zengin içeriğe sahip ürünlerini uygun fiyatlar ile buluşturmaya devam ediyor. Cerave nemlendirici krem fiyat açısından insanlara etkili formüllere ulaşma şansı sağlıyor.

İçeriğinde bulunan ve cildi onaran ayrıca koruyucu bariyeri güçlendiren ürünler, ekonomik boyutlar ile sürekli insanların yanında taşıyabileceği fırsatlar halinde sunuluyor. Dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilen ve parfüm içermeyen formüle sahip olan nemlendiriciler hassas ciltleri destekliyor.

Özel formülü kuru ve aşırı kuru ciltler için mükemmel çözüm sunuyor. Düzenli kullanılması halinde cilt bariyeri çok daha sağlıklı ışıldayan ve parlak bir cilde kavuşmayı destekliyor.

Yves Rocher Gözenek Sıkılaştırıcı Nemlendirici Jel Krem

Yağlı ciltlerin dahi neme ihtiyacı vardır ve bu ihtiyacı karşılayan en iyi ürün olarak Yves Rocher gözenek sıkılaştırıcı nemlendirici jel krem tercih edilir. Bitkisel formüle sahip olmasının yanında hafif ve yağsız yapıdaki jel krem;

  • Ciltteki sebum üretimini dengeler.
  • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar.
  • Ciltte parlamayı önler.
  • Gün boyu mat ve temiz bir görünüm sağlar.
  • Kadifemsi bir dokunuş sunar.
  • Cilt bütünlüğü sağlar.
  • Daha sağlıklı, daha taze ve daha pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşturur.

Naturals By Watsons Rice Bran And Soybean Nemlendirici Krem Kullananlar

Bitkilerin gücünü kullanan Natural by Watsons Brain and Soybean nemlendirici krem cilde mükemmel bir bakım yapar. Cildi aydınlatan pirinç kepeği ile besleyen soya fasulyesini bir araya getiren muhteşem ürün ışıltı katmaya yardımcı olur.

Naturals By Watsons Rice Bran And Soybean nemlendirici krem kullananlar için cildi beslemeye yardımcı olurken aynı zamanda yağlı bir his bırakmayan formülü sayesinde yumuşak, ışıltılı ve pürüzsüz hissettirir.

En İyi Nemlendirici Krem

Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem

İçeriğinde %50 oranında aloe vera yaprağı jeli ile birlikte zeytinözü bulunan Aloe vera nemlendirici jel krem, cildi yoğun şekilde nemlendirerek tazelik sağlar. Yenilenmesinin yanı sıra aynı zamanda serbest radikallere karşı korur. Cilt tazelenerek ışıldar, hafif ve ekstra hoş bir his oluşturur.

Yağ içermeyen jel kıvamı sayesinde hızlı bir şekilde cilt tarafından emilir. Organik zeytinyağı ve aloe vera cilt üzerinde taze ve aydınlık bir etki oluşturur. Her cilt tipi için gereksinimleri karşılar ancak özellikle cilt tipleri için muhteşem bir uygunluk sağlar.

Cildin kuru kısımlarına bakım yaparken yağlı kısımları dengeler. Güneşlendikten sonra ya da stresli bir günün ardından hem erkek hem de kadın için hoş bir tazelik katar.

Genital Bölge Nemlendirici Krem

Anatomik olarak karmaşık ve enfeksiyonlara açık yapıya sahip genital bölge, dışarı açık olmasının yanı sıra idrar yolu ve anüse yakın olduğundan dolayı kötü bakteri üretmeye uygundur. Genital bölge sağlığı iyi huylu bakteriler aracılığı ile sağlanır.

Temiz olabilmesi için pH değeri vajina pH değerine yakın olan içeriğinde E vitamini bulunan temizleyici koku giderici ürünler kullanılır. Genital bölge nemlendirici krem dış genital bölgede kullanılmak için uygundur. Hassas cilde sahip olanların rahatlıkla kullanabildiği bileşenler genital bölgenin sağlıklı yapısını korur.

Sebamed Nemlendirici Krem Fiyat

Sebamed nemlendirici krem özellikle her tip cilt için ön plana çıkar. Nemlendirme etkisi sürüldüğü anda cildi yumuşatırken yağ etkisi de bırakmadığı için rahatsızlık hissi vermez. Tüm ciltler için uygun bir formüle sahip olduğundan dolayı rahatlıkla günlük bakım yapılabilir.

Faydaları her cilt tipi için farklı şekilde gelişim gösterir, öne çıkan yararı nemlendirme etkisidir. Bunun dışında sunduğu yoğun bakım ile koruma gücü sunar, içeriği cilde iyi gelen E vitamini ile donatıldığından faydası daha fazla hissedilir.

İlk kullanımda etkili sonuca rahatlıkla kavuşmak söz konusu, tüm cilt yapıları için etkili koruması ile bakım sunarak sağlıklı bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Sebamed nemlendirici krem fiyat ve fırsatları herkese sahip olabileceği uygun rakamlar ile sunuluyor.

Cazip avantajlar ve kolay ödeme alternatifleri ile eczanelerde, kozmetik mağazalarında ve internette kolaylıkla temin edilirken ihtiyaç duyulan tüm beklentileri karşılıyor.

Dexeryl Nemlendirici Krem

Genellikle mevsim değişikliklerinde ya da ani ısı kayıpları gibi cilt kuruluğuna neden olan durumlarda tercih edilen Dexeryl nemlendirici krem cildi nemlendiriyor. Cilt korunmasına yardımcı olmasının yanı sıra aynı zamanda kuruluğa bağlı olarak gelişen semptomlarda etkilidir.

Vazelin ve parafin tarafından sağlanan filmojen etkisi fiziksel anlamda buharlaşmayı azaltarak su kaybını önler. Çevresel etkilere karşı ciltte bariyer etkisi yaratır, gliserolün nemlendirici etkisi cildin nem dengesinin oluşmasına yardım eder. Tahrişlerin sınırlanmasında veya önlenmesinde en güçlü yardımcıdır.

Sadece el ya da yüzde değil aynı zamanda ayaklar içinde kullanılır, gün boyu kapalı olmasından dolayı oluşan kaşıntı, topuk çatlağı ve pişik gibi sorunlar ile pul pul dökülme, sertleşmiş ve nasırlaşmış dokuyu yumuşatma ve ayak cilt sağlığını korumada yardımcı ürün olarak tercih edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.