Hamilelikte Nemlendirici Krem Kullanımı | Hamileler Hangi Nemlendirici Kullanabilir?

12.11.2021
1.986
Hamilelikte Nemlendirici Krem Kullanımı | Hamileler Hangi Nemlendirici Kullanabilir?

Hamilelik döneminde, cildin genişlemesi ve fazla antioksidana maruz kalması sonucunda kuruluk ya da aşırı yağlılık hissedilebilir. Hamilelikte nemlendirici krem kullanımı cilt tipine ve çatlak oluşma riskine göre tercih edilebilir. Soft, hafif ve rahatlatıcı içerikleri bulunan doğal ürünleri kullanmanız, cildinizin yenilenmiş ve tazelenmiş hissetmesi için idealdir.

Nemlendirici Krem Markaları

Doğal içeriği bulunan nemlendirici krem markaları, özellikleri cildinizin antioksidanlardan arınması ve yağlı cildiniz için sağlıklı bir nem oranını oluşturması üzerine formüle edilmiştir. Cildinizi nemlendirirken, yan etkilerinden de uzaklaşmanızı sağlayacak özel doğal ürünleri tercih ederek, cildinizin güzel, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Nemlendirici krem kullanımında cilt tipinize uygunluk, kimyasal kullanım oranı, doğal ürün etkileri ve alerjen faktörlere de dikkat etmeniz önerilmektedir. Su bazlı ve yağ bağlı temizleyicilerden sonra cildinizin kuru, karma ya da yağlı olması durumlarına göre yine su bazlı veya yağ bazlı nemlendiricileri tercih edebilirsiniz. Unutmayın, cildiniz için her zaman en iyi olan ürün ilk aşamada cilt tipinize en uygun olandır.

Ostwint Nemlendirici Krem Kullananlar

Ostwint nemlendirici içeriğinde bulunan doğal sentez ve özel formüllerle, tüm cilt yapılarına uygundur. Soft ve duru bir nemlendirici olarak, ciltte yağlı ve rahatsız edici bir etki bırakmaz, kuru ve karma ciltler için nemlendirme görevini yerine getirir.

Yüz ve vücut losyonu olarak kullanılabilecek Ostwint ürünleri, jel ve krem olarak aynı zamanda güneş kremi formülüyle de UV ışınlarına karşı koruma gerçekleştirecek özel formüllerdir. Temiz cilt üzerinde etkisini hemen hissettirecektir. Ostwint nemlendirici krem kullananlar, kuş kadar hafif ve duru bir cilt hissini vurgulamış, losyonun cilt üzerindeki etkisini soft olarak tanımlamıştır. El, yüz ve tüm vücut için kullanımı onaylanmıştır.

Babe Su Bazlı Nemlendirici Krem

Su bazlı nemlendiriciler cildinizin sıvı ihtiyacının karşılanmasını ve yağ dengesine göre nem oranının sağlanmasında etkisi olacaktır. Babe su bazlı nemlendirici krem, hamilelik döneminde, özellikle cilt üzerindeki çatlakların genişlememesi için de etkili olur. Varislerin ve çatlakların artmasında etkili olan kan dolaşımının dengesizliği cildin üzerindeki yapının aşırı yağlı ve kuru olmasından kaynaklanır. Tedavi edici olmasa da, cildin çatlak ve varis gibi durumlara karşı kendini koruyabilecek bir nem oranına sahip olmasında etkilidir.

Cildinizde yağlı ve ağır bir his bırakmadan, hafif bebek gibi hissetmenizi sağlayacak özel doğal formüllerle bir araya getirilmiştir. Cildinizi duru ve yumuşacık hissetmenizi sağlayacaktır.

Hamilelikte Nemlendirici Krem Kullanımı

Tokalon Nemlendirici Krem

Tokalon kremler, genellikle bitkisel yağlarla bir araya getirilerek cildin besin değerlerinden de yararlanmasını sağlayacak sentezi oluşturmuştur. Özel bileşenlerle, cildin yağ ve nem dengesini koruyarak özellikle hamilelik döneminde rahatlatıcı etkisiyle de kullanılması tavsiye edilebilir. Tokalon Nemlendirici Krem ve bakım kremi olarak formüle edilmiş, cildinizin sağlıkla buluşmasında etkili olacak bileşenlerle bir araya getirilmiştir.

Cildinizin soft ve yağsız nemlenmesini, doğal bakım ürünleriyle birleştirerek, rahatlatıcı bir etki bırakmasını sağlayacak formülüyle hamilelik döneminde kullanım için onaylanmıştır. Papatya özü, badem yağı, avakado ve zeytinyağı özleriyle cildinizle dost olacak özel bir etkiye sahiptir. Soft, rahatlatıcı ve nemlendirici etkisiyle, yüz, el ve tüm vücut için kullanılabilir.

Pirdolin Su Bazlı Nemlendirici Krem Kullananlar

Cilt üzerindeki ölü hücrelerden kaynaklanan döküntüler ve çatlaklar için kullanılan Pirdolin su bazlı nemlendirici hafifletici ve ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Losyon kurumuş ve pullanmış bölgeler üzerinde kısa sürede etkisini göstermektedir. T bölgesi için kullanabileceğiniz cilt bakımı ürünü Pirdolin su bazlı nemlendirici krem kullananlar tarafından onaylanmış ve genellikle memnun kalınmıştır.

 • Yüzün T bölgesindeki pullanma, kuruma ve çatlaklara karşı yatıştırıcı etkisi vardır.
 • Cilt üzerinde sürüldükten sonra yağlı bir etki bırakmaz.
 • Ciltte hafif nemli ve yumuşak bir doku için yeterli miktarda sürülmesi gerekmektedir.
 • Cildin üzerinde hafif masaj yapılarak uygulanır.
 • Tüm cilt ve vücut tiplerine uygundur.
 • Hamileler için de kullanımında bir sakınca görülmemiştir.

Vichy Nemlendirici Krem Kullananlar

Kullananlardan genellikle tam not almış Vichy marka bakım ürünlerinin, en önemli unsuru ileri teknoloji bileşenler kullanarak, cildi sadece nemlendirmek değil aynı zamanda cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri de ortak bir sentezle nemlendirici kreme dönüştürmektir. Vichy nemlendirici krem kullananlar, ciltlerindeki rahat ve hafif etkisiyle birlikte nem hissettiklerini yağ hissetmedikleri söylemiştir.

Karma, kuru ve yağlı ciltler için kullanılabilen Vichy nemlendirici bakım ürünleri içeriğinde, C vitamini, mineralli termal su ve cilt tipine uygun bileşenler kullanmıştır. Doğal yağlar ve bitkisel senterlerle cildin uyanmasını ve kuruluğundan sıyrılarak hafif ve nemli kalmasını sağlamıştır.

 • Cildin kuru ve çatlak görünümünü tamamen onarır.
 • Hamilelik döneminde cildin beslenmesinde etkili olacak vitamin ve mineraller kullanılmaktadır.
 • Cildi yağlı hissettirmemektedir.
 • Cilt üzerinde pürüzsüz ve soft bir görünüm sunar.

Cerave Nemlendirici Krem 340 Gr Fiyatı

Cerave bakım ürünleri, hamilelik döneminde nemlendirici kullanmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş doğal sentezle formüle edilmiştir. Cerave nemlendirici krem 340 gr fiyatı, yüz, el ve tüm vücut için ekonomik olarak tercih edebileceğiniz bir markadır.

Cildinizi nemlendirerek, hafiflik ve duruluk kazandıracaktır. Yağlı hissettirmeden, derinize nüfuz edecek olan krem hafif bir dokuyla yumuşaklığını ilk andan itibaren hissettirerek soft bir kullanımı hissetmenizi sağlayacaktır. Özel formülü ile hamilelik döneminde de kullanıma uygundur.

Aleo Vera Nemlendirici Krem Yapımı

Evde kolay bir şekilde Aleo Vera nemlendirici krem yapısı, kendi yetiştirdiğiniz bitki ya da eczanelerden elde edeceğiniz bitki özü konsantreleriyle yapabileceğiniz özel bir karışım olacaktır.

 • Bir kabın içine 2 YK aloe vera jeli koymalısınız.
 • Argan yağı ve jojoba yapı da birer damla eklenmelidir.
 • Ardından güzel kokusu ve besleyici etkisi için üç damla lavanta yağı ekleyebilirsiniz.
 • 3 damla zerdeçal yağı cildinizi koruyacak ve sakinleştirecektir.
 • Malzemeleri karıştırdıktan sonra buz dolamında bir gün bekletiniz.
 • Daha sonsa kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sinoz Nemlendirici Krem

Sinoz bakım ürünlerinde, doğal ve cilt için besleyici etkiye sahip özel içerikler yer alır. Soğuk hava koşullarında cildin kuruması ve zarar görmesi üzerine yatıştırıcı bir nemlendiricidir. Yüz kremi ve vücut kremi olarak nemlendirici kullanımında cildinizin temiz olduğundan emin olmanız, gözeneklerinizin tıkanmaması için önemlidir.

Yüz ve vücut bakım ürünlerinde Sinoz Nemlendirici Krem, cildinizi nemlendirir, doğal ve güzel görünüme kavuşmasını sağlar. Yüz için kullanılan krem cildinizin ten renginin ton farklılıklarını düzenleyebilecek özel formüllerle elde edilmiştir. Lekelerden koruma ve kışıklıkları engelleme özelliği bulunan nemlendirici aynı zamanda yoğun nemlendirici sınıfına giren tamamen kuru ciltler için formüle edilmiş vücut losyonuyla da hamilelik döneminde kullanıma hazırdır.

Johnson Baby Nemlendirici Krem

Bebekler ve yetişkinler için kullanılabilen Johnson Baby nemlendirici krem, özel formülüyle cildin beslenmesinde de etkili olacak özel yağlara sahiptir. Bebek yağı yerine nemlendirici krem tercih edenler için özel olarak tasarlanmış olan krem, cildin bebeksi ve hafif bir nemlilikle tüm boyu güzel görünmesini sağlar.

Hafif ve soft bir yapıya sahip olan krem, daha sürmeden alırken yumuşaklığını belli etmektedir. Cilt üzerinde pürüzsüz ve nemli bir etki bırakarak, cildinizi nemlendirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.