Doğal Sağlık

Erkekler İçin Göz Altı Kremi | Erkeklerde Göz Altı Morlukları Nasıl Giderilir?

03.11.2021
295
Erkekler İçin Göz Altı Kremi | Erkeklerde Göz Altı Morlukları Nasıl Giderilir?

Erkekler için göz altı kremi; Gün içerisindeki yorgunluğu aldığı gibi gözaltı torbalarını önlemek adına yardımcı olur. Göz altı kremi için herhangi bir ürün kullanılmadan önce doktor önerisi dikkate alınmalı.

Erkek Göz Altı Kremi

Erkek göz altı kremi, binlerce seçeneğiyle bulunmaktadır. Fakat burada herhangi bir ürünü kullanmadan önce cildinizi tanımanız ve gözaltında oluşabilecek problemlerin önüne geçmesinin ne derecede faydalı olduğunu araştırmanız gerekir.

Göz altı kremleri, belirli bir yaştan sonra göz altındaki ince deri tabakasının sarkmasını önlemektedir. 20’li yaşlardan itibaren göz çevresi bakımı için krem kullanabilirsiniz. Göz çevresi bakımları, C vitamini içeren özelliği ile bulunmalı. Kolajen üretimini artırarak, göz çevresindeki kaz ayaklarını önler ve ince çizgiler gibi yaşlanma belirtilerinin de önüne geçmektedir. Göz altı kremleri yanlış kullanıldığı takdirde gözaltında beyaz sivilce şeklinde istenmeyen görünüm oluşturabilir. Göz çevresi ince tabaka halinde olduğu için özellikle göz altı kremi, detaylı olarak araştırılarak uygulanmalı.

Dermoskin Goz Alti Kremi

Dermoskin göz altı kremi, içerdiği etkin maddeler ve güçlü antioksidanlar sayesinde göz çevresindeki nem bariyerinin istenilen doğrultuda güçlenmesi adına fayda sağlar. Kolajen sentezini artırdığı gibi göz altında oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresini sıkılaştırır.

Bakterilere karşı korunmada etkili bir üründür. Göz altındaki kan dolaşımını hızlandırıp, koyu renkli halkaların renginin açılmasını ve bu halkalardan dolayı oluşan yorgun ifadenin giderilmesinde de ön planda olan bir üründür. Birçok kişinin tercihindedir. Özellikle yetişkin grubu düzenli olarak dermoskin göz altı kremi kullanıldığı takdirde gözle görülen sonuçları elde eder.

Ddf Goz Alti Kremi

Ddf göz altı kremi sıkılaştırıcı, toparlayıcı etkiye sahip olan bir üründür. Göz çevresi bakımı için kesinlikle doktor önerisi aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Göz altında morluk ve koyu halkalar oluşmaya başladığında düzenli bir kullanım sonrasında zamanla bu koyu halkaların giderildiğini görebilirsiniz.

Torbalanmalara karşı etkilidir. Göz bakımı için cildin doğal yapısına uygun nemlendirici aradığınızda çoğunluğun tercihinde olan ürünü, siz de deneyimleyebilirsiniz. Göz altında oluşan renk farklılıklarını ortadan kaldırır. Buradaki hücre üretimini ciddi bir şekilde destekler. Daha genç gözaltı görünümü ve yaşlanma karşıtı bir üründür.

Erkekler İçin Göz Altı Kremi

Göz Altı Morlukları Kremi

Göz altı morlukları kremi, herkesin kendi cildine cilt tonunu ya da gözaltında yaşadığı rahatsızlıklara göre farklılık gözetir. Bazı kremler yalnızca göz altındaki torbaları gidermek adına bulunur. Bazı kremler ise gözaltında bulunan karışıklıkları önlemek adına yardımcı olur. Göz altı morlukları kremi sağladığı faydalarına göre birçok seçenekle yer almaktadır. Herhangi bir ürünü kullanmadan önce kesinlikle doktor önerisi almalısınız.

Bazı ürünler göz altındaki morluklara gidermediği gibi gözünüze de zarar verebilir. Bu ciddi derecede problem oluşturur. Göz çevresindeki deri ince tabakadan oluştuğu için riskli bir ürün kullanmak, cilt problemlerini beraberinde getirir. Yorgun ve olduğunuzdan büyük göstermenize yol açan morluklar için doğru krem kullanımı bu sorunları ciddi oranda azaltır. Fazla bastırmadan masaj yöntemiyle uygulamalısınız. Dairesel hareketler birçok krem de olduğu gibi gözaltına uygulanacağı sırada da gerçekleşmeli. Böylelikle zamanla gözaltındaki morlukların azaldığını görebilirsiniz.

Sebamed Göz Altı Kremi

Sabamed göz altı kremi, göz çevresindeki kırışıklık görünümünün azalması adına yardımcı olur. Canlı bir görünüm kazandıran özelliğe sahiptir. İçeriğindeki ph 5.5 değeri ile gözaltındaki cilt bariyerinin tabakasını sağlık tutar. Çalışma hayatı, yorgunluk, stresten kaynaklı olarak yorgun ve yaşlı göz altlarının canlılığını tekrardan kazandırır.

Yaşlı bir görünüm, sebamed göz altı kremi ile beraber ortadan kalkar. Kırışıklıklara karşı koruyucu bir yapısı mevcuttur. Hassas göz çevresi için kullanılabilir. Fakat göz altında sağlıksal olarak ciddi bir cilt problemi var ise ürünü direkt kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmalısınız. Aksi takdirde cilt problemini artırabilir. Tahriş ve kızarıklık oluşması mümkün. Bu yüzden doktora danışıp, ardından göz altınıza düzenli olarak uygulamakta fayda var.

Goz Alti Kremi Nasil Yapilir?

Göz altı kremi nasıl yapılır ya da göz altı kremini doğal olarak evde yapabilir miyim gibi birçok soru bulunmakta. Evde bulunan ürünlerle kendi göz altı kreminizi, kısa bir süreç içerisinde yapabilirsiniz.

  • Patatesleri rendeleyip suyunu aldıktan sonra aldığınız patates suyuna bir yemek kaşığı kadar bal ekleyip, krem kıvamına getirmelisiniz.
  • Elde edilen kıvam sonrasında göz altınıza dairesel hareketlerle sürüp kısa bir süre beklemenizle, ardından yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Durulama ya da yıkamaya gerek yoktur.

Göz altı morluklarını azalttığı gibi kırışıklık etkisinin de önüne geçer. Göz altı kremi Hindistan cevizi yağı, doğal zeytinyağı ve birbirinden doğal bitkisel yağlarla beraber yapıldığı takdirde daha faydalı olur. Kendi doğal göz altı kreminiz stresten ya da yorgunluktan kaynaklı oluşan göz çevresini rahatlattığı gibi aynı zamanda canlandırır.

Hemoroid Kremi Goz Alti Morluklari

Hemoroid diğer bir ifade ile basur rahatsızlığına verilen bir isimdir. Hemoroid kremi göz altı morlukları için kullanılmamalı. Hemoroid kremler, göz altı morlukları için kesinlikle önerilmez. Bu birçok doktorun belirttiği bir ifadedir. Kişiler yoğun iş temposundan dolayı göz altı morlukları ile karşı karşıya kalabilir.

Hemoroid kremi kan toplamasını azaltıcı ve damarları büzücü etkisi sağlaması nedeniyle bilinir. Gözaltı morlukları da, damarlarda kan toplamasından dolayı oluşan bir rahatsızlıktır. Fakat ikisinde oluşan rahatsızlık aynı değil. Basur kreminin kullandığı bölge ile göz çevresindeki deri yapısı birbirinden farklı olduğu için hemoroid kremleri göz altı morlukları için tahrişe neden olabilir. Beraberinde büyük problemlere yol açması da mümkün.

Babe Goz Alti Kremi

Babe göz altı kremi, göz çevresi için yardımcı bir bakım kremidir. Göz çevrenizde günlük iş stresinden, yorgunluktan ya da sürekli olarak bilgisayara bakılmasından kaynaklı morluklar oluşabilir. Bu morluklar ile beraber göz altı torbaları, sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Cildin yenilenmesi ve kırışıklıkların azaltılması adına kullanılan bir üründür. Daha çok kırışıklık önleyici olarak bilinir. Göz altı morluklarını azalttığı gibi torbalanmalarında zamanla kaybolmasına yardımcı olur. Göz altı çevresi hassas olduğu için hassas bir üründür. Çok az bir miktarda, düzenli şekilde kullandığınızda etkilerini görmek mümkün.

La Roche Goz Alti Kremi

La Roche göz altı kremi, göz çevresi için kullanılan bir bakım kremidir. Kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş ürün, göz çevresi nemlendirdiği gibi göz çevresinde zamanla oluşan kuruluğu da gidermektedir. Su bazlı bir üründür. İçeriğindeki termal su sayesinde göz çevresinin istediği hassasiyeti sağlar. Yenileyici ve besleyici bir özelliği bulunur. Göz altındaki şişlik, torbalanma ve morluk ya da zamanla oluşan kararmalara karşı bakım sunar.

Belirli bir yaş grubunun kesinlikle kullanması gereken bir üründür. Fakat kullanmadan önce doktora danışıp, ardından kullanmakta fayda var. Göz altında şişkinlik görünümünün azalmasına fayda sağlar. Cilt bariyerini sağlamlaştırır, sıkılaştırır ve oluşan halkaları gidermede etkilidir.

Gece uyumadan önce cildinizi tamamen temizleyip, göz altınıza herhangi bir krem uygulamadan önce La roche göz altı kremini uygulamalısınız. Sabah uyandıktan sonra da cildinizi temizleyip tekrar uygulamakta fayda var. Düzenli bir kullanım sonrasında göz altınızdaki sağlıklı ve canlı görünümü elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.