Doğal Sağlık

Kokusuz Nemlendirici Krem | Hassas Cilde Hangi Krem İyi Gelir?

12.11.2021
682
Kokusuz Nemlendirici Krem | Hassas Cilde Hangi Krem İyi Gelir?

Nemlendirici kremler, cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur. Kokusuz nemlendirici krem, kokuya karşı hassasiyeti olan kişiler için özel formülleri ile beraber bulunur.

Kuru Cilt İçin Nemlendirici Krem

Kuru ciltler kırışmaya ve deri dökülmelerine müsait ciltlerdir. Bu yüzden kuru ciltlere masaj yaparak nemlendirici kremler uygulanmalı. Kuru cilt için nemlendirici krem birbirinden farklı seçenekleriyle bulunmaktadır. Nemlendirici özelliği yüksek olan kremleri, ön planda tutmalısınız. Cildin onarılmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Doğal zeytinyağı, doğal hint yağı gibi çeşitli bitkisel içeriklerin bulunduğu ürünler her zaman için daha faydalıdır. Cilt nemlendirilmediği zaman kırışmaya başlar. Kırışıklık 20’li yaşlarda bile görülebilir. Cildin kendisine göre nemliliği vardır. Bu nem seviyesi orantlı tutulmalı. Fakat kuru ciltler için ekstra olarak nemlendirici takviyesi yapılmalı. Bunu da cilt tipinize en uygun ve doğru kremlerle beraber sağlayabilirsiniz. Bundan önce cildinizi çok iyi tanımalısınız. Cildinizi tanımadan gelişigüzel krem kullanmak doğru olmaz. Cilde uyumlu ürün kullandığınız takdirde cildinize sağlık açısından faydalı olur.

Himalaya Nemlendirici Krem Yorum

Himalaya nemlendirici krem yorum almak isteyenler, ürünle ilk kez tanışan kişiler, ürünü kullanmadan önce önceden kullanan kişilerin tavsiyelerine ya da önerilerine göre kullanabilirsiniz. Himalaya nemlendirici krem, yoğun nemlendirici özelliği ile bilinmektedir. İçeriğinde hint yağı, aloe vera yağı ağacından elde edilen yağlar bulunur. Bu yağlar cilde dışarıdan gelen etkenlere karşı korur. Kuru havalarda bile cildinizin nemli kalmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olan bir nemlendirici kremdir. Ürünü kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman tavsiye edildiği görülmekte. Düzenli kullanım olduğu takdirde istenilen düzeyde etki yaşanır. Fakat bundan önce cildinize tanımanız ve cildinize içeriden dışarıya doğru masaj yaparak uygulamalısınız.

Roc Nemlendirici Krem Kullananlar

Roc nemlendirici krem olgun ciltler için geliştirilmiş muhteşem formülü ile beraber yer alıyor. Yaşlanma etkilerine karşı yenileyici bakım kremidir. İçeriğindeki yoğun nemlendirici formülü ciltteki kırışıklıklar, sarkmalar, lekeler, cilt kuruluğu gibi etmenlerin önüne geçmektedir. Roc nemlendirici krem kullananlar, yeni kullanmak isteyen kişilere tavsiye etmekte. Fakat kullanan kişilerin en önemli tavsiyesi temiz cildinize uygulamanız yönünde. Temiz olmayan cilde uygulandığı takdirde istenilen etki görülemez.

Kırışıklıklar, sarkmalar donuk görünüm, cilt kuruluğu, kahverengi lekeler gibi birçok problemle karşı karşıya iseniz bunlarla sizin için savaşır. Güçlü özelliğe sahip yenileyici bakım kremidir. Günlük bakım kremi olarak ifade edilmekte. Fakat cildiniz hassas ise yalnızca gece uyumadan önce kullanmakta fayda var. Köpük ve sabunlarla beraber cildinizi temizledikten sonra masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz. Göz çevresine aşırı uygulamaktan kaçınmalısınız. Göz çevresi hassas oluştuğu için tahriş, kızarıklık gibi etmenlerle karşılaşılır. Bu yüzden nazik hareketlerle ince bir tabaka halinde bu bölgeye uygulamak daha doğru olur.

Kokusuz Nemlendirici Krem

Evoluderm Nemlendirici Krem Kullananlar

Evoluderm nemlendirici krem, gündüz kremi olarak bulunur. Kesintisiz bir tazelik hissi için kullanabilirsiniz. Cildi nemlendirdiği gibi matlaştıran özelliği de bulunuyor. Evoluderm nemlendirici krem kullananlar, içeriğinde aloe vera olduğunu aloe vera ile beraber cildi nemlendiren ve yenilendiğini belirtmişler. Bitkisel pirinç tozu da bulunmakta. Bitkisel pirinç tozu cildi matlaştırdığı gibi sarkmaları engeller. Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Karma ciltler için nemlendirici özelliği de bulunuyor. Aşırı yağlı, aşırı kuru ciltler kullanmamalı. Kullanmak istedikleri takdirde de ince bir tabaka halinde kullanmaları öneriliyor. İşlem görmüş bir cildiniz var ise doktorunuza danışıp sonrasında kullanmanız, cildinizin sağlığı açısından önemlidir.

Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem

Farmasi Age Reversist nemlendirici krem, yoğun nem kaynağı olarak bilinen bir ürün. İçeriğindeki muhteşem bitkisel özler ile uzun süre boyunca nemi cildinize hapseder. Ve cildiniz nemli olarak kalır. Ciltteki kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir üründür. Tüm cilt tipleri kullanabilir. İşlem görmüş cildiniz var ise doktorunuza danışıp, sonrasında kullanmalısınız. Aşırı sivilceli, aşırı siyah noktalı ve aşırı yağlı ciltler doktor önerisi ile ürünü kullanmalı. Aksi takdirde sivilce ve siyah nokta artışı yaşanabilir. Düzenli bir kullanımda etkilerinin görüldüğü söyleniyor. Aynı zamanda masaj yaparak uygulamak, ciltteki kan akışını hızlandırır ve üründen memnun kalmanıza yardımcı olur.

Olay Nemlendirici Krem

Olay nemlendirici krem için yoğun nemlendirme, ton dengelleme, arındırma ve son olarak gözenek bakımı gibi etkileri mevcuttur. Yoğun nemlendirme özelliği cildi tamamen yoğun bir şekilde nemlendirip cildin istediği nemliliği sağlar. Ciltteki ton farklılıkları ya da kızarıklık gibi etmenler birçok kişinin sorunudur. Ton dengeleme özelliği ile de bu durumu önler. Cildi yumuşatan ve pürüzsüzleştiren hassas arındırma tekniği mevcuttur. Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilt için kullanabilirsiniz. Gözenek görünümünü azaltıp gözeneklerin nefes almasına yardımcı olur. Aşırı gözenek probleminiz var ise sıkılaştırıcı özelliği ile bilinmekte. Düzenli kullanımda çoğunluğun tavsiyesinde olan bir üründür. Aynı zamanda birçok kişide memnun kaldığını belirtmekte.

La Roche Posay Nemlendirici Krem

La Roche Posay Nemlendirici Krem, ciltteki hassasiyeti azaltmaya yardımcı olan üründür. Normalden karmaya dönük bir cildiniz var ise son derece uygundur. Hassas ciltler için geliştirilmiş formülü ile beraber bulunur. 4 haftada düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde cilt hassasiyetini azaltır. Yumuşak, nemli ve rahatlamış olmasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel özler ciltte kırışıklıklar ya da sarkmalar var ise bunun önüne geçer. Oluşabilecek kırışıklıkları da engelliler. Muhteşem bir nemlendirici kremdir. Düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde cildin ihtiyaç duyduğu nemliliği sağlar. Fakat cildiniz işlemli bir cilt ise ve ciddi oranda bir deri rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışıp, sonrasında kullanmalısınız. Aksi takdirde istenmeyen problemlerle karşılaşmanız mümkün.

Ev Yapımı Nemlendirici Krem

Yağlı cilt, karma cilt, kuru cilt gibi her cilt tipinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Cilt nemlendirilmediği zaman cilt rahatsızlıkları meydana gelir. Bunlar sarkma, yorgunluk belirtileri, sivilce, siyah nokta, kırışıklık gibi birçok problemdir. Ev yapımı nemlendirici krem ile birlikte kendi doğal kreminizi yapabilirsiniz. Böylelikle güvenmediğiniz ya da emin olamadığınız markalardan krem almak yerine kendi nemlendirici kreminiz ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemliliği sağlamak mümkün. Ev yapımı nemlendirici krem tamamen doğal ürünlerden oluşmalıdır. Doğal hindistan cevizi yağı, doğal zeytinyağı, doğal ceviz yağı, doğal susam yağı gibi doğal yağlar cildi beslediği gibi daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Ürünleri tamamen kıvam halinde getirip karıştırdıktan sonra buzdolabında bir süre bekletmeniz yeterlidir. Ardından gün içerisinde dudak bölgesi, göz çevresi ve birçok bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Cerave Nemlendirici Krem Karma Ciltler

Cerave nemlendirici krem karma ciltler için kullanılabilen bir kremdir. Karma ciltlerde burun bölgesi yağlı, alın bölgesi kuru, çene bölgesi yağlı olabilir. Burada gelişigüzel bir krem kullanmak cildin nem dengesini bozar. Bu yüzden cerave nemlendirici krem, tamamen karma ciltlere uygun formül ile hazırlanmıştır. Normal ve kuruya dönük ciltler için düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Gün boyu nemlendirme istediğiniz takdirde kesinlikle etkilidir. Dairesel hareketlerle içeriden dışarıya doğru masaj yaparak uygulamak, cildin kan akışını hızlandırır ve ciltteki birçok problemi önler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.