Yoğun Nemlendirici Krem | En İyi Nemlendirici Krem Hangisi?

08.11.2021
312
Yoğun Nemlendirici Krem | En İyi Nemlendirici Krem Hangisi?

Yoğun Nemlendirici Krem; cildin gün içerisindeki istediği nemliliği sağlar. Yağlı ciltler kendi cilt yapılarına göre bir nemlendirici tercih etmeli. Böylelikle düzenli kullanımda cildin daha yumuşak, daha canlı ve aynı zamanda cilt problemlerinden arınmış bir şekilde olmasına fayda sağlar.

Loreal Paris Nemlendirici Krem

Loreal Paris nemlendirici krem, içeriğinde yüksek moleküler hyaluronik asit olduğu için cildin daha pürüzsüz bir yapıda olmasına yardımcı olur. Cildin tamamen nemlenmesini sağlar ve cilde hapsettiği için ciltteki nem kaybını engeller. Bu özellikle belirli bir yaş grubu için gereklidir. Belirli bir yaştan sonra cilt ne kadar nemlenirse nemlensin, belirli bir süreden sonra nem kaybı oluşmaya başlar. Loreal Paris nemlendirici krem içeriğindeki muhteşem özellikleri ile nem kaybını engeller. Mikro moleküler asit, cilde nemlilik ile beraber dolgunluk ta sağlar.

Simple Nemlendirici Jel Krem

Simple nemlendirici jel krem, yumuşacık yapısı ve yoğun nemlendirici özelliğiyle çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Cildinizi anında nemlendirir. Özellikle kuru ciltler köpük ve çeşitli sabunlarla beraber temizledikten sonra cildin gerginliğini hissedebilir. Bu gerginliği giderdiği gibi uzun süre nemli kalması adına da Simple nemlendirici jel krem kullanılmalı. Rahatsızlık hissini giderip, doğal ve sağlıklı bir görünüm adına cilt ürünleriniz içerisinde bulunmalı. Yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketler yaparak uygulamanız ve bu günlük olarak tekrarladığı takdirde cildin istediği nemlilik elde edilir. Jel krem olması sebebiyle ciltte yapışkanlık etkisi bulunur şeklinde, kafalarda soru işareti olabilir. Ancak jel kıvamı cilde temas ettiği takdirde anında emilim sağlar ve yapışkan, cildi rahatsız eden yağlı görünüm olmaz.

Yağlı Yoğun Nemlendirici Krem

Yoğun nemlendirici krem, oldukça kuru ciltler için tercih edilmektedir. Kuru ciltler, özellikle göz çevresinin kırışmasına sebep olur. Sabunlar, köpükler ya da farklı cilt için kullanılan ürünlerle cilt günlük kirinden arındıktan sonra gerginliği hissedebilirsiniz. Bu gerginlik gülme, konuşma ya da farklı mimiklerde cildin kırışmasına sebep olur. Fakat bu kırışmayı önlemek adına ise yoğun nemlendirici krem kesinlikle cilt temizliği sonrasında uygulamanız gereken bir üründür. Uygulama işlemi masaj yaparak gerçekleşmeli. Cildinizin rahatlık hissi ile beraber sağlıklı bir görünüme kavuşması adına nemlendirici kremler, doktor önerisi ile beraber kullanılmalı.

Yoğun Nemlendirici Krem

Loreal Nemlendirici Jel Krem

Loreal nemlendirici jel krem, yetişkin grubunun kullanması gereken bir üründür. Fakat cildinizde aşırı bir kuruluk varsa genç yaş grubu da kullanabilir. Cildin nemlendirdiği gibi yenilenmesine yardımcı olur. Cilt, ne kadar yaşınız genç olursa olsun doğru ürünler kullanılmadığı takdirde yaşlanması ile beraber yaşlı bir görünüm oluşur. Yaşlı bir görünüm ciltteki kırışıklıklar, akneler, sivilceler, cildin sarkması gibi etmenlerden meydana gelmektedir. Bu yüzden Loreal nemlendirici jel kremle, bu durumu önleyebilirsiniz. Cildi arındırdığı gibi taze, rahat ve canlandırıcı bir kavuşum sağlar. Günlük kullanımda önerilmektedir. Doğru hareketlerle uygulamak her zaman için nemlendirici jel kremin cilde temas etmesi adına fayda sağlar.

Nivea Erkek Nemlendirici Krem Kullananlar

Nivea erkek nemlendirici krem kullananlar ürünün sivilce, siyah nokta gibi problemlerin önüne geçtiğini belirtmektedir. Birçok nemlendirici kullanan kişiler Nivea erkek nemlendirici kullanmaya başladıktan sonra yüzde yağlanma yapmadığını belirtmiştir. Düzenli bir şekilde kullanıldıktan sonra birçok faydasını görüp tavsiye edilen bir ürün. Erkekler tıraş sonrasında tahriş olan cildinin, daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını isteyebilir. Burada birçok kişinin önerisinde olan Nivea erkek nemlendirici krem, kokusu ve dokusuyla tavsiye ediliyor.

Bioderma Nemlendirici Krem Fiyatı

Bioderma nemlendirici krem fiyatı cilt tonuna, ürünün boyutuna göre farklılık sağlar. Aynı zamanda hangi siteden ya da mağazadan aldığınızda ürünün fiyatını belirleyici etkilerdir.

 • Bioderma nemlendirici krem fiyatı onarıcı nemlendiricisi 70,29 TL’den başlayıp milimine göre değişmektedir.
 • Yatıştırıcı bioderma nemlendirici jel krem 42,00 TL
 • Bioderma hassas cilt nemlendirici krem ise 315,00 TL’den başlamaktadır.

Fakat bu fiyatların artması ya da daha düşüşe geçmesi mümkün.

Nivea Nemlendirici Krem Yorumlar

Nivea nemlendirici krem yorumlar, ürünü almak isteyen kişiler adına bilgilendirici olur. Herhangi bir ürünü gelişigüzel kullanmak yerine, önceden kullanan kişilerin yorumları dikkate alınmalı. Nivea nemlendirici krem özellikle kuru ve karma cildi olan kişiler adına güzel nemlendirdiği söyleniyor. Cildin nem oranını dengeleyen bir üründür. Nivea nemlendirici krem ile ilgili en çok belirtilen ifade düzenli kullanımda istenilen etkilerin gözle görülen bir şekilde sonuçlandığıdır. Tıraş sonrasında erkeklerin cildinde tahriş, kuruluk ve tıraştan kaynaklı olarak sertlik gerçekleşebilir. Bu yüzden erkeklerde ciltlerinin yumuşak ve tıraş sonrasında güzel bir şekilde kokmasını istediklerinde Nivea nemlendirici kremin erkekler için olan ürünlerini kullanabilirler. Ürünler cildin yapısına göre farklılaşmaktadır. Kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt olmak üzere farklı kategorilerde yer alır. Bu yüzden cildinizi tanıyıp, ardından doğru nemlendirici kullanmak her zaman için önemlidir.

La Roche Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Krem 40 Ml

La Roche Posay toleriane Sensitive prebiyotik nemlendirici krem 40 ml, ıçeriğindeki koruyucu aktifler ile beraber 48 saat boyunca cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Seramid içerikli formülü dışarıdan cilde gelen zararlı güneş ışınlarına dair de korur. B3 vitamini içerikli formülünün olması, cildin yoğun bir şekilde tazelenmesini sağlar ve bununla beraber gençleşmeye yardımcı olur. Alkol ya da parfüm içermez. Bu yüzden sivilce, siyah nokta, leke gibi oluşumlar gerçekleşmez.

 • Bakım kremidir.
 • Cildinizdeki lekeleri giderir. Çoğunluğun tercihinde olan bir üründür.
 • Cildinizde leke problemi var ise düzenli kullanımda faydaları görülmektedir. Fakat doktor kontrolü ile kullanmakta fayda var.
 • Cildinizde önemli cilt problemleri var ise tahriş ya da kızarıklık oluşmasına sebep olabilir. Bu yüzden öncesinde doktorunuza danışıp, ardından kullanmak her zaman için daha doğru olur.
 • Gece uyumadan önce cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sabah cildinizin daha yumuşak ve canlı olduğunu bu şekilde görmek mümkün.
 • Koruyucu ve yatıştırıcı bir nemlendiricidir.
 • Cildi onardığı gibi nemlendirmeye yardımcı olur.
 • Hassas ciltler için gün boyunca nemlilik sağlar. Kullanan kişilerin de tavsiyesinde olan bir üründür.

Bepanthol Nemlendirici Krem Eczane Fiyatı

Bepanthol nemlendirici krem eczane fiyatı 30 TL’den başlayıp, 50 TL’ye kadar farklılık oluşturur. Ürünler;

 • Yoğun bakım kremi,
 • Cilt bakım kremi,
 • Cilt bakım kremi + dudak bakım kremi beraber olmak üzere farklı şekillerde satılmaktadır.

Bu eczaneye göre de değişiklik sağlar. Ancak ürünün genel fiyatı 30 TL’den başlayıp 50 TL’ye kadar değişmekte. Bepanthol nemlendirici krem cildi parlaklaştırdığı gibi sağlıklı bir görünümde olması adına yardımcı olur. Nemlendirici krem seçimi yaparken cilt tipinizi iyi bilmeniz, birçok doktorun önerisindedir. Yağlı ciltler için yağlı ciltlere uygun Bepanthol nemlendirici krem tercih edilmeli. Kuru ciltlerde ise kuru ciltlere uygun Bepanthol nemlendirici krem kullanmalı. Aksi takdirde ciltte istenmeyen problem oluşabilir sivilce, siyah nokta, leke oluşumları gerçekleşir. Herhangi bir ürünü direkt cildinize temas etmeden önce içeriğindeki ürünlerin cildinize ne doğrultuda uygun olduğuna bakmalısınız. Böylelikle cildin istediğin nemlilik, sağlıklı bir şekilde elde edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.