C Ve E Vitamini Serum | C Ve E Vitamini Birlikte Kullanılır Mı?

07.11.2021
403
C Ve E Vitamini Serum | C Ve E Vitamini Birlikte Kullanılır Mı?

Kırışıkların oluşmasını azami düzeyde yavaşlayan ve cildin nem oranını dengeleyen C ve E vitamini serum cilt hücre yenilenmesi ve cilt yaralarının hızlı iyileşmesi için etkilidir. Ciltteki sarkık görüntüsünü azaltan ve cildin sıkılaşmasını sağlayan C ve E vitamini serum cilt kusurlarına karşı savaşarak pürüzsüz ve daha canlı bir cilt için gereklidir. Cildin nemlendirilmesinde de ciddi etkileri bulunan C ve E vitamini serum cildin sağlıklı görünmesini sağlarken tazelenmesinde etkilidir.

C Vitamini Ve Kolajen Serum Nasıl Kullanılır

C vitamini ve kolajen hücre yenilenmesini sağlamak ve ciltteki kusursuzların iyileşmesi için önemlidir. Kolajen üretimi yavaşlayan ve C vitamini eksikliği yaşayan kişiler cildinde matlık ve gözenekli bir görüntü ile karşılaşmakta olup dışarıdan etkiler ile cilt desteklenerek vitamin takviyesinde bulunabilir. C vitamini ve kolajen serum günlük bakım rutininizin bir parçası olabilir. C vitamini ve kolajen serum nasıl kullanılır? Merak ediyorsanız en uygun kullanım şekli:

 • Sabah ve akşam günde 2 kez kullanılmalı
 • İnce bir tabaka halinde yüze sürülmeli
 • Yüze 3 doz kullanılması tavsiye edilir.
 • Nemlendiriciden önce uygulanmalıdır.
 • Dileyen serumu yüzük parmağıyla yayarken dileyen makyaj pamuğu kullanabilir.

Düzenli kullanımda C vitamini serum 14 günden itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır.

New Essentials C Vitamini Serum Süslü

C vitaminin cilt üzerindeki etkisi oldukça fazladır. New Essentials C vitamini serum ciltteki renk eşitsizliğini gidermek, ince kırışıklıkların görünürlüğünü azaltmak ve cildin yağ dengesini dengelemek için piyasaya sunulmuş ve temiz içeriğe sahip ürünlerden biridir. Her cilt tipine uygun oluşu ve cilt tarafından emilirken ciltte ıslak bir bitiş sağlamamakla birlikte yapış yapış bir görüntü bırakmaması ise New Essentials C vitamini serum süslü kullanıcı yorumlarından tam puan almıştır.  Birçok kullanıcı tavsiye üzerinde aldığınızı ve ciltlerinin kısa sürede daha aydınlık ve daha canlı bir görünüme kavuştuğunu ifade eder başkalarına da önermektedir. New Essentials cilt lekelerine karşı da etkili olup cilt tonunu düzenlemektedir. Süslü kullanıcıları güzellik trendleri arasında %98 memnuniyet belirtmektedir.

C Ve E Vitamini Serum

Kiehl’s C Vitamini Serum Fiyat

Kiehl’s C vitamini serum konsantre yapısı ile uzun kullanım ömrü sunarken az ürünle etkili bir uygulama sunar. C vitamini serumu cildi sıkılaştırarak anında daha pürüzsüz bir görünüm elde eder. Ciltteki gözeneklerin yapısını küçülterek kırışık ve gözeneklere karşı gözle görülür etki sağlamaktadır. 14 gün düzenli kullanımda genişlemiş gözenek oluşumunu yok ederek derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Hyalüranik asit cildi dolgunlaştırıp cildin dokusunu iyileştirirken c vitamini ise antioksidan yapısı ile cildi arındırır. Kiehl’s C vitamini serum fiyat vaat ettiklerine ve ürün içeriğine göre oldukça uygun olup müşteri memnuniyeti yüksek bir üründür. Temiz bir cilde tonik uygulandıktan sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.

New Essentials C Vitamini Serum Ne İşe Yarar

C vitamini serum kullanmak isteyenlerin ilk sorusu New Essentials C vitamini serum ne işe yarar? Olmaktadır. New Essentials C Vitamini Serum Ne İşe Yarar?

 • Cildi ölü hücrelerinden arındırır
 • Cilt sorunlarını iyileştirir
 • Cildi parlak ve pürüzsüz hale getirir.
 • Cilt rengini eşitleyerek mat görünümü ortadan kaldırır.
 • Sivilce ve leke izlerini yok eder.
 • Yeni kırışıklıkların oluşmasını engeller.
 • Güneş lekeleri üzerinde etkilidir.
 • Cilt yaralarının çabuk iyileşmesini sağlar.
 • Cilde canlılık verir.

Obagi C Vitamini Serum Kullananlar

Dermatologların tavsiye ettiği ürünlerden biri de Obagi C vitamini serumdur. Konsantre yapısı ile küçük boyları bile uzun süre kullanılırken Obagi C Vitamini serum kullananlar ürünü önermektedir. Kullananların ortak görüşleri dikkate alındığında lekeler üzerinde etkisinin yüksek olduğunu 4 damla serumun tüm cilde çok kolay yayıldığını ve yeterli olduğunu, ciltteki renk eşitsizliklerinin 2 hafta gibi kısa bir sürede giderildiğini, cildin renginin beyazlaştığını, gözeneklerin küçüldüğünü, anti-aging etkisi ile cildi daha parlak ve canlı gösterdiğini belirten kullanıcılar %96 memnuniyet bildirmektedir. Ürününün resmi sayfasında 5-6 damla kullanılması tavsiye edilirken 14 gün sonunda daha pürüzsüz bir cilt ve düzenli kullanımda kusursuz cilt vaat edilmektedir.

Clinique C Vitamini Serum

Tüm cilt tiplerine uygun olan Clinique C vitamini serum %10 c vitamini içermektedir. 7 gün içerisinde etkilerini göstermeye başlayan C vitamini serum cilde parlaklık kazandırma ve cilt tonunu eşitleme özelliği bulunur. Cilt lekelerine karşı düzenli kullanımda lekelerin rengini açarken sivilce oluşumunu da etkilemektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez 3 damla cilde uygulanması tavsiye edilirken tüm yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. İlk kırışıkların ortaya çıktığı dönemden itibaren kullanıldığında erken yaşlanma belirtilerini yavaşlatmaktadır. Göz çevresine kullanılması uygun değildir.

Venatura C Vitamini Serum Kullananlar

Cildi daha aydınlık gösteren ciltteki renk tonunu eşitleyen Venature C vitamini kırışıkların azalmasına ve kırışık oluşumunu yavaşlatmakta etkilidir. İnce çizgilerin görünümü azaltan Venatura C Vitamini serum kullananlar özellikle cilt pürüzsüzlüğü sağlaması ile memnuniyet bildirmiştir. Cilde aydınlık görünüm vererek daha genç ve canlı görünmesini sağlarken düzenli kullanımda cilt sarkmalarını yavaşlatarak yaşlılık belirtilerine karşı savaşmaktadır. Günde iki kez kullanan kullanıcılar kullandıktan sonra yüzlerinde ısı artışı olduğunu ve cildin gerilerek gözeneklerin küçüldüğünü gözle görülür bir biçimde fark edildiğini söyleyerek Venature C vitamini serumu kullanmaya devam edeceklerini bildirir.

Sinoz C Vitamini Serum Kullananlar Kadınlar Kulübü

Sinoz C vitamini serum ilk kullanımdan itibaren ciltteki yaraların ve lekelerin gözle görülür bir biçimce azalacağını, cilde parlaklık, canlılık ve ışıltı veren özelliği ile cildin tek kullanımda daha diri gözükeceğini vaat ederken ince çizgileri de anında örtücülüğü ile iddialı serumlardan biridir. Sinoz C Vitamini Serum kullananlar Kadınlar Kulübü yorumlarında memnuniyet %97 olup özellikle cilt lekeleri üzerinde etkisinin muhteşemliğinden söz edilmiştir. Birçok kullanıcı ciltlerinin daha parlak ve daha canlı gözüktüğünü kaydederken ince kırışıkların gözle görülür bir şekilde azaldığını ve ürünü düzenli kullanarak yaşlanma belirtilerinin giderek ortadan kalktığını diğer kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Ultra Glow Serum C Vitamini Kullananlar

Tüm cilt tipine uygun olan ve cilt kusurlarını yok etmek için piyasaya sunulan Ultra Glow C vitamini serum Türkiye’nin en iyi e- ticaret kullanıcı yorumları baz alınarak Ultra Glow Serum C Vitamini kullananlar %98 memnun kalmıştır. Uygun fiyatlı oluşu ve cildi derinlemesine temizlemesinden memnun olanların yanında hızlı etkisi ile 7 günde cilt lekelerini azaltarak cilt rengini eşitlediği en fazla yapılan yorumlardandır. Kullananların %67’si kullandıkları en iyi C vitamini serumu olduğunu belirtirken arkadaşlarına da tavsiye etmektedir.

C Vitamini Serum Kullanımı

Konsantre formdaki sıvı C vitamini serum doğrudan güneş almadan nemsiz bir ortamda saklanmalıdır. C vitaminin asidik dokusunun korunması için ürünün kapağı açık bırakılmamalıdır. C vitamini serum kullanımı:

 • Cildinizi temizleyin.
 • Temiz cildinize tonik uygulayın.
 • C vitamini serumu 4-5 damla yüzünüze damlatıp parmak uçlarınızla ile yayın.
 • Ardından nemlendiricinizi sürün.

C vitamini serumun kullanılmasının ardından asidik dokusunun cildin nemini almaması için nemlendirici kullanılmalı önemlidir. Kullandıktan sonra doğrudan güneşe çıkmayınız. C vitamini asidi cildinizde leke oluşmasına neden olabileceğinden ürünün kullanımdan 2 saat sonra güneş görülmesi tavsiye edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.