Doğal Sağlık

Yağsız Nemlendirici Krem Markaları | Yağsız Nemlendirici Ne Demek?

09.11.2021
375
Yağsız Nemlendirici Krem Markaları | Yağsız Nemlendirici Ne Demek?

Yağsız nemlendirici krem, içeriğinde su bulunan ürünlerdir. Su bazlı nemlendirici olarak da adlandırılır. Yağsız nemlendirici krem markaları, birçok seçenekle bulunur. Kişiler kendi ciltlerine en uygun ürünü, kaliteli bir marka ile tercih edip düzenli olarak kullanmalı.

Loreal 3 Etkili Nemlendirici Jel Krem

Loreal üç etkili nemlendirici jel krem;

  • Nemlendirme,
  • Güçlendirme
  • Ve son olarak ferahlatan özelliğiyle bulunmaktadır.

Cildi gün boyunca nemlendirip, cildin istediğin nemliliği verir. İçeriğindeki vitamin ve minerallerle bulunan zenginleştirilmiş formülü, cildin güçlenmesine yardımcı olur. Sarkmış, yaşlanmış ve sağlıksız ciltler için etkili bir üründür. Canlı bir görünüm kazandırmak adına kullanılabilir. Jel krem dokusu ile beraber gün boyunca cildinizin nefes aldığını hissedebilirsiniz.  Ferahlık hissi bulunur. Düzenli kullanımda muhteşem bir cilt görünümü elde edilir. Gece uyumadan önce cildinizi uygun köpüklerle temizledikten sonra Loreal üç etkili nemlendirici jel krem, dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde temas etmeli. Tamamen emilim sağladığı gibi cildinizin rahatladığını hissedebilirsiniz.

Vichy Nemlendirici Krem

Vichy nemlendirici krem, içeriğindeki mucizevi termal suyu sebebiyle cildin istediği canlılık anında kazandırılır. Yağsız nemlendirici krem markaları içerisinde ön planda olan bir üründür. Su bazlı nemlendiricidir, yoğun yağlılık hissi yaşatmaz. İçeriğindeki termal suyu mucizevi bir ürün olduğu için cildin sağlıklı, canlı, yumuşak bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Vitamin ve mineral yönünden zengin bir üründür. Cilt bariyerini dışarıdan gelen zararlı güneş ışınlarına karşı korur. Cildinizi derinlemesine nemlendirip, eski sağlığına kavuşmasını istediğiniz takdirde tercih edebilirsiniz. Cilt ürünleriniz içerisinde kesinlikle bulunmalı. Birçok kişinin tercihinde ve beğenisinde olan üründür. Gündüz bakım kremi olarak ifade edilir. Ancak gece uyumadan önce cildinize dairesel hareketler uygulayabilirsiniz ve cildinize yaptığınız masajla beraber nefes aldığını hissetmek mümkün.

Yağsız Nemlendirici Krem Markaları

Moneta Nemlendirici Krem

Moneta nemlendirici krem, canlandırıcı ve arındırıcı bir üründür. Kararmış cilt lekeleri, siyah noktalardan dolayı oluşan cilt problemleri, sivilce izleri gibi birçok istenmeyen cilt problemleri moneta nemlendirici krem ile beraber zamanla kaybolur. Düzenli bir kullanım kesinlikle önemlidir.

Gelişigüzel kullandığınızda cilt problemlerini düzeltmediği gibi istenmeyen sonuçlarda oluşturur. Bu yüzden sabah uyandıktan sonra ya da gece uyumadan önce cildinizi tamamen arındırıp, monete nemlendirici kremle muhteşem bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki bileşimler, vitaminler ve muhteşem bitkisel ürünler cildi nemlendirir ve gözeneklerin açılmasını sağlar. Tıkanmış gözenek problemi olan kişiler, nemlendirici krem ile beraber gözeneklerinin açıldığını ve nefes aldığını görebilir. Kayısı çekirdeği sayesinde ciltteki ölü deriler zamanla azalır. Ölü derilerden kaynaklı olarak cilt dökülmeleri, cilt pulları gibi diğer sorunlarda engellenir. Daha nemli, daha ferah bir cilt için kullanabileceğiniz ürün.

Trendyol Nemlendirici Krem

Trendyol nemlendirici krem seçenekleri, her cilt tonuna ve cilt yapısına göre binlerce ürünle bulunmaktadır. Ancak gelişigüzel nemlendirici krem kullanmak yerine çoğunluğun tercihinde olan bir krem, ön planda olmalı. Bununla beraber doktorunuza danışarak bir krem tercihinde bulunmalısınız. Cildinizde ciddi problemler varsa ya da istenmeyen cilt sorunları ile karşılaşmışsanız, herhangi bir nemlendirici krem daha kötüye gitmesine sebep olabilir. Bu yüzden Trendyol nemlendirici krem seçenekleri içerisinde kuru yağlı ve karma ciltler için kaliteli bir ürün kullanılmalı. Burada yorumlar, doktor önerileri, kişilerin şikayetleri de ön planda tutulmalı.

L’oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Gkf 20

L’oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Gkf 20, gece kremi olarak kullanılan bir üründür. Temiz cildinize uygulamanız tavsiye edilir. Cildinizdeki makyajı ve gün içerisindeki dışarıdan gelen etmenlerden dolayı kirleri temizledikten sonra cildinize dairesel hareketlerle uygulamalısınız. Cildi nemlendirdiği gibi kırışıklık görünümünün de azalmasına yardımcı olur. Yetişkin grubunun kullanması gereken bir üründür.

Fakat doktor kontrolünde kullanılması her zaman için daha doğru olur. Cildin daha dolgun görünmesi adına yardımcıdır. Dolgunlaştırıcı nemlendirici krem, gece kremi ya da gündüz kremi olmak üzere farklılık oluşturur. Gündüz kullandığınız kremi, gece kullanmamakta fayda var. Gündüz kremleri dışarıya çıktığınız zaman güneş ışınlarına karşı cildinizi korur ve güneşten kaynaklanan leke oluşumunun önüne geçer. Gece kremi ise gece uyku esnasında ciltteki hücreler çalıştığı için bu hücreler ile beraber cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması adına destekleyicidir. Tercih edilen bir üründür. Ancak cildinizi tanıyıp sonrasında kullanmak, faydalarını görmek adına önemli.

Sedoxx Nemlendirici Krem

Sedoxx nemlendirici krem, nemlendirici özelliği ile beraber hassas ve tahriş olan ciltler için oldukça etkili bir üründür. Ciltteki kızarıklıkları giderdiği gibi güneşten kaynaklı bir cilt lekesi oluşmuş ise bununda önüne geçer. Güneşin zararlı etkileri ciltte kızarıklık, tahriş ve leke oluşturur. Bu lekeler ise kalıcı olduğu için istenmeyen bir görünüm sağlar. Sedoxx nemlendirici krem, bu durumun önüne geçip korumaya yardımcıdır. Cildi besleyen, yumuşatan ve rahatlatan bir özelliği bulunur. Yalnızca cildinize değil boynunuza, ellerinize, yüzünüze, kollarınıza ve bacaklarınızı uygulayabilirsiniz. Masaj yaparak uygulamak, cildinizin daha fazla rahatlamasına yardımcı olur.

Epilasyon Sonrası Nemlendirici Krem

Epilasyon sonrasında özellikle kuru cilde işlem yapılmışsa, daha fazla kuruyup zarar görebilir. Bu yüzden epilasyon sonrası nemlendirici krem cildinizin yapısına göre kullanılabilir. Cildin mutlaka nemlendirilmesi gerekir. Nemlendirici özelliğe sahip kremler, ön planda tutulmalı. Lazer sonrasında bölge lazerden kaynaklı olarak zarar görebilir. Kuruma, çatlamaların meydana gelmesi mümkündür. Çoğu zaman lazer işlemleri esnasında jeller kullanılır. Bu cihazın daha rahat bir şekilde cilde temas etmesini sağlar. Burada da kuruluk etkisinin oluşması kaçınılmaz olur. Ciltteki kuruluğu azaltmak adına, nemlendirici kremler bölgeye uygulanarak yan etkiler önlenir.

Evde Nemlendirici Krem

Doğal bitkisel ürünlerle evde nemlendirici krem hazırlamak, oldukça mümkün. Hindistan cevizi yağı, doğal zeytinyağı, doğal gül yağı gibi birçok bitkisel ürün evde cildinizin nemlendirmek adına kısa bir süreç içerisinde hazırlanmaktadır. İçeriğinde kullanacağınız ürünler sağlıklı ürünler olmalı. Tercihen denemek amacıyla çok az bir nemlendirici hazırlayıp, cildinizin belirli bir bölgesinde uygulamanız önerilir. Evde hazırlanan ürünler doğal nemlendirici özelliği taşıdığı için daha sağlıklı olur. Birçok cilt ve güzellik uzmanının tavsiye ettiği doğal evde yapılabilecek nemlendirici kremleri, siz de kendiniz cildinizi tanıyarak hazırlayabilirsiniz.

Dermalogica Nemlendirici Krem

Dermalogica nemlendirici krem cilt yüzeyinde belirli bir yaştan sonra görülen kırışıklık, sarkma, ton dengesizliği gibi çeşitli etkenlere karşı bakım yapan bir üründür. Yetişkin grubunu cildinde zamanla ışıltı kaybı, ton dengesizliği, sarkma gibi birçok etmen gerçekleşir. Bunun önüne geçmek için Dermalogica nemlendirici krem, düzenli bir şekilde kullanılmalı. Masaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Cilt sağlığınız yeniden tanımlayan bir üründür. Cilt bakım profesyonellerinin ve tüketicilerinin önerdiği bir ürün olarak bulunur.

Biosarda Nemlendirici Krem

Biosarda nemlendirici krem, lazer sonrası kullanılabilecek ürünler içerisindedir. İçeriğinde doğanın uzun ömürlü bitkisi, aloe vera bulunur. Aloe veranın bitkisel yapısı ile cildi nemlendirdiği gibi güzelleşme sürecini hızlandırır. Cilde temas ettiği andan itibaren tahrip olmuş noktaları iyileştirir. Cildi gençleştirme ve yenileme gibi özellikleri ile çoğunluğun tercihindedir. Barındırdığı aminoasitler sarkmış, kırışık, ton dengesizliği olan ciltler için gözle görülen bir etki sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.