Göğüs Büyüten Doğal Yağlar | Hangi Yağ Memeyi Büyütür?

30.06.2021
3.913
Göğüs Büyüten Doğal Yağlar | Hangi Yağ Memeyi Büyütür?

Bedenine göre küçük göğse sahip kadınlar, göğüslerini büyütmek istedikleri takdirde bunu doğal yöntemlerle birlikte sağlayabilirler. Göğüs büyüten doğal yağlar, düzenli bir şekilde kullanıldıktan sonra zamanla gözle görülen etkileri ortaya çıkar.

Göğüs Büyütmede Etkili Olan Bitkisel Yağlar Hangileridir?

Göğüs büyüten doğal yağlar, kendi içerisinde farklılık gösterir. Bunlar;

  • Buğday tohumu yağı
  • Susam yağı
  • Ve son olarak avokado yağıdır.

Buğday tohumu yağı, göğüs büyütme de birçok kişinin tercihinde olan etkili yağlar arasındadır. Buğday tohumu yağını göğsünüze masaj yaparak uygulamalısınız. Böylelikle bölgede bulunan kan akışı hızlanır. Aynı zamanda bakım ve oksijen de gerçekleşir. Buğday tohumu yağı içerisinde E vitamini bulunur. E vitamini açısından zengin olan yaz göğüs sarkmalarını önlediği gibi göğüs büyütmede de seçenekleriniz içerisinde yer edinir. Buğday tohumu yağını kullanmadan önce birkaç damla elinize alıp, 10 dakika boyunca göğüslere masaj yaparak uygulanması gerekir. İlk aylarda etkili sonuçların alınması için bunu günde iki ya da üç kez yapabilirsiniz. Duş öncesinde yapılması, genel olarak tavsiye edilir. Susam yağı ise göğüsleri daha diri ve daha sert bir hale getirmek amacıyla kullanılır. Susam yağını masaj yaparak uygulamanız, göğüs büyütmede etkili sonuç oluşturur. Avokado yağı ise göğüsleri yumuşatma ve nemlendirme açısından yardımcıdır. Aynı zamanda avokado yağını salataların içerisine de ekleyerek, bu durumu sağlayabilirsiniz. Avokado yağı, meme kanserini önlemede etkili olan yağlar içerisindedir.

En doğal ürünler için tıklayın

İndirimli ürünleri kaçırmayın

Doğal Yöntemlerle Göğüs Büyütme Mümkün Müdür?

Doğal yollarla göğsün istenilen büyüklüğe ulaşması, mümkün değildir. Fakat göğüs büyüten doğal yağlar ile göğüsün ihtiyaç duyduğu enjeksiyon sağlanır. Düzenli olarak belirli yağlar ile göğüs derinize masaj yaptığınız takdirde göğüsteki kan akışı hızlanır ve böylelikle daha dik ve daha istenilen görünümde bir göğüs oluşur. Fakat burada bilinmesi gereken doğru masaj teknikleri ile yağın uygulanmasıdır. Göğüs etrafına hafif dokunuşlarla masaj yapılması ve bunun duş öncesinde gerçekleşmesi gerekir. Tercihen gece uyumadan önce, tercihen de sabah uyandıktan sonra göğüs büyüten doğal yağlar ile birlikte masaj uygulamasının yapılması doğal yollarla etkili bir sonuç için önemlidir. Bunun düzenli olarak yapılması gerekir. Aksi takdirde istenilen sonuç elde edilmez. Tercihan gün içerisinde iki ya da üç kez, tercihen de gece ve sabah olmak üzere iki kez uygulayabilirsiniz. Özellikle emziren annelerin göğüslerine masaj yapması önemli bir detaydır. Fakat bunu doğal yağlar ile yapmadan önce bir doktor  önerisiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Doğal Yağlar İle Göğüs Büyütmek Riskli Mi?

Göğüs büyüten doğal yağların göğüslere sağlık açısından herhangi bir zararı yoktur. Fakat cildiniz tahriş olmaya müsaitse ya da kızarıklık riski bulunduruyorsa, bu yağlardan önce bir doktor kontrolüne gitmeniz gerekir. Genel olarak göğüs büyüten yağlar masajla birlikte uygulandığı için bölgeyi aynı zamanda nemlendirir. Bu sebeple göğüse zarar verecek bir riski bulundurmaz. Göğüs büyüten doğal yağlar ile sizde istediğiniz dik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu kısa bir süreçte gerçekleşmez. Zaman alan bir durumdur. Düzenli bir kullanım gerektirir. Gelişigüzel bir kullanım yalnızca bölgenin yağlanmasını sağlayabilir. Bu sebeple gece ya da gündüz yağların masaj şeklinde uygulaması, sağlık açısından da faydalıdır.

Göğüs Büyüten Doğal Yağlar Nasıl Kullanılmalıdır?

Göğüs büyüten doğal yağlar belirli tekniklerle kullanılır. Burada çeşitli masaj tekniklerinin yöntemleri yer edinir. Tercihan pamuk ile tercihen de direkt olarak cilde temas ettirebilirsiniz. Avucunuza bir iki damla göğüs büyüten doğal yağlardan herhangi birini aldığınız takdirde bunun sağa ve sola masaj yaparak uygulamalısınız. Tercihan göğsün alt kısmından üstüne doğru dairesel hareketler çizdiğiniz takdirde etkili bir masaj olur. Bunu gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Tercihan duş sonrasında da yapmanız mümkündür. Göğüs büyüten doğal yağları kendi cilt kreminizle birlikte de kullanabilirsiniz. Cildinizde kızarıklık ya da yağın etkisi ile oluşabilecek tahriş durumu olmaması adına, bir doktor kontrolü sonrasında uygulayabilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı olur.

Lavanta Yağı Göğüs Büyütme De Etkili Midir?

Lavanta yağı gerek saç, gerek cilt, gerekse birçok konuda oldukça tercih edilen bir yağ çeşididir. Lavanta yağını göğüs büyüten doğal yağlar içerisinde sizde tercih edebilirsiniz. Muhteşem kokusu ve yoğun kıvamı ile birlikte göğsünüze masaj yaparak uyguladığınız takdirde, belirli bir süreçten sonra daha dik ve daha diri göğüslere sahip olabilirsiniz. Burada masaj tekniği ile uygulanması aynı zamanda göğüsteki kan akışını hızlandırdığı için sağlık açısından önemlidir.

Memeyi Ne Büyütür?

Çemen otu, çavdar, zencefil gibi bitkiler, memenin büyümesinde etkili olan bitkisel ürünlerdir. Bu ürünler kullanılması ile birlikte beslenmeye dikkat edilmesi ve vücut kıvrımlarının oluşmasında etkili olan sebzelerin tüketilmesi gerekir. Brokoli, havuç, pancar gibi sebzeleri haftada 2-3 kez tüketebilirsiniz.

Vazelin Memeyi Büyütür Mü?

Memenin yeterince gelişmemesi meme uçlarının uyarılmamasından ve hormonlardan kaynaklıdır. Düzenli masaj yapmak, bitkisel yağlar kullanmak meme dokusuna etki eder. Vazelin, memenin büyümesinde etkili olmasa da düzenli masaj yaparak meme dokusunun gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Nasıl Olur?

Ameliyatsız göğüs büyütmek için yapabileceğiniz doğal yöntemler vardır. Çemen otu tohumu, göğüs büyütmede etkili olduğu bilinen bitkisel çözümlerden biridir. Aynı zamanda rezene, çavdar, karanfil karışımı yaparak göğüslerin büyümesini sağlayabilirsiniz. Çemen otu tohumunun çayını yapmanız ve düzenli olarak kullanmanız durumunda göğüslerde gözle görülür bir büyüme fark edebilirsiniz. Çemen otu tozu ile göğüslerine masaj yapmanız ve çayını düzenli bir şekilde kullanmanız gerekir.

Memenin Ucu Kaç Yaşında Çıkar?

Meme gelişimi 10 yaşında başlar ve 14 yaşına kadar tamamlanır. 15-16 yaş aralığında meme bezleri hızlı bir şekilde çalıştığı için meme uçları belirginleşir. Göğüs ucu, 14 yaşında çıkabileceği gibi bazı kadınlarda meme ucu gelişimi tam olarak tamamlanmaz. Meme enfeksiyonu görülmesi durumunda göğüs ucunun çökük olması gibi durumlar meydana gelir.

İlginizi Çekebilir;

Faranjit Nasıl Geçer Doğal Yöntemler

Doğal Yöntemlerle Dudak Büyütme

Biberiye Ve Kekik Yağı Faydaları

Menopoza İyi Gelen Yiyecekler | Ne Seçilir?

Mastit Tedavisi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.