Doğal Sağlık

Doğal Yöntemlerle Dudak Renklendirme

25.05.2021
63
Doğal Yöntemlerle Dudak Renklendirme
Zayiflama Cayi

Ruj kullanmadan dudakların kendi rengi ile herhangi bir ortamda bulunmak, birçok kişinin hayal ettiği durumdur. Ruj çoğu zaman dudakları soyabilir ya da hoş bir görünüme kavuşturmaz. Ancak doğal olarak dudaklar renklendirildiği takdirde, herhangi bir Kozmetik ürünü kullanmadan istediğiniz alanda bulunabilirsiniz. Doğal yöntemlerle dudak renklendirme adına, çeşitli alternatif çözümler bulunuyor.

Doğal Yöntemlerle Dudak Renklendirme Mümkün Mü?

Dudak renklendirme adına çeşitli ameliyatlı yöntemler bulunur. Dudak pigmentini daha renkli bir hale getirmek adına yapılır. Bu durum günümüzde son teknolojik ürünlerle sağlanıyor. Ancak ameliyat masasına yatmadan, doğal yöntemlerle dudak renklendirme mümkün. Hem daha acısız, hem de daha kolay! Bu yöntemler, evde kullanılan çeşitli ürünlerde sağlanıyor. Salatalarınıza kattığınız limon suyundan, yalnızca bir tatlı kaşığı ayırıp dudaklarınıza her gece uyumadın sürdüğünüzde pigmentlerin renklendirme oranını artırabilirsiniz. Bu durum dudak hücreleri ile sağlanıyor. Aynı zamanda düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde dudaklar daha pembemsi bir hale gelir. Dudak pigmenti herkeste farklıdır.

İndirimli doğal sağlık ürünleri için tıklayınız

İndirimli doğal sağlık ürünleri için tıklayınız

Hangi Doğal Yöntemlerle Dudak Renklendirilir?

Çoğu kadının pembe dudaklara doğal bir şekilde sahip olması, belirli yöntemlerle sağlanır. Evde bulunan malzemelerle dudaklarınızı kolay yoldan renklendirebilirsiniz. Doğal yöntemlerle dudak renklendirme;

  • Limon suyu
  • Nar çiçeği ile süt karışımı
  • Salatalık suyu
  • Çilek karışımı
  • Bal, badem yağı ve şeker karışımı gibi yöntemlerin, diş fırçası ile dudaklara uygulanması gerekir.

Dudak Renklendirme Doğal Yöntemlerle Nasıl Sağlanır?

Doğal yöntemlerle dudak renklendirme yöntemleri içerisinde, limon suyu ya da salatalık suyu gibi ürünler, dudaktaki kararmayı azalttığı gibi suyun emilmesini sağlar. Yani yalnızca dudaklarınıza parmağınızla birlikte limon suyu, salatalık suyu gibi ürünleri değdirdiğiniz takdirde, pembe dudaklara kavuşabilirsiniz. Bu durum düzenli kullanımda gerçekleşir. Her gün uyumadan en az 5 dakika boyunca masaj şeklinde bu uygulamayı yapmakta fayda var. Belirtilen karışımları ise masajla birlikte uygulamalısınız.

  • Bal, badem yağı ya da şeker, çilek karışımı gibi ürünler, 10 dakika boyunca uygulanmalıdır. Burada yağ renk pigmentinin artırır. Ancak anlık olarak değil, bir ay sonunda gözle görülen bir değişim fark edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.