En iyi BB Krem | En Doğru BB Krem

26.01.2021
640
En iyi BB Krem | En Doğru BB Krem

BB krem, kullanımından sonra kişinin cildinde aydınlık, ton eşitliği ve pürüzsüz bir görünüm oluşturmaktadır. En iyi BB Krem genel olarak renk tonunu eşitlediği için ciltte kusursuz ve aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm oluşturması ile tercih edilir. Peki, BB krem nedir? Kimler BB Krem kullanmalıdır?  BB Krem seçiminde hangi ürünler tercih edilmelidir? Birbirinden  farklı  BB Krem seçeneklerinin tamamına ve daha fazlasına yazımızda yer verilmiştir.

Maybelline New York Dream Fresh BB Krem

Maybelline markasının, bilinen en popüler ürünü olarak yer alan en iyi BB krem, Maybelline New York Dream Fresh BB krem’dir. En iyi BB Krem olmasının en önemli sebebi her cilt yapısına uyumlu olması ve aynı zamanda cilt planlamasını çok ki yapmasından kaynaklanmaktadır. Kullanımında yumuşak bir yapısının olması tercih edilen bir özelliktir. Cilde kadifemsi bir görünüm bırakır. Aynı zamanda ekstra bir efekt kullanmadan doğal bir efekt olarak da cildi güzel bir görünüm kazandırır. En önemli özelliği bilinen popüler markanın en iyi BB kremi olması ve beraberinde her cilt yapısına göre kullanılabilmesi, onu sevdiren bir özelliktir. Henüz bir BB Krem kullanmayanlar için ya da en iyi BB Krem arayanlar için tercih edilen ve genel olarak önerilen bir kremdir. Kuru cilt, yağlı cilt ya da karma ciltler tercih edebilir.

Garnier Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Krem

Çoğu zaman kadınlar için en iyi BB krem aramak oldukça zorlu bir iştir. En iyi BB Krem kişinin cildini pürüzsüzleştiren, her cilt yapısına göre kullanılabilen, aynı zamanda kusursuz bir cilt yapısı dengeleyen bir krem olmalıdır. Genel olarak çoğunluğun kullanımında olan Garnier mucizevi cilt kusursuzlaştırıcı BB Krem, en iyi BB krem kategorisinde tercih edilir. Bunun en önemli sebebi, ciltte yumuşak bir dokunuş bırakmasıdır. Genel olarak kolay kolay vazgeçilemeyen bir ürün olması, kusurları da muhteşem bir şekilde gizlemesi ile oluşmaktadır. Tercihan parmaklar ile ya da tercihen herhangi bir fondöten fırçası ile de kullanılabilir.

Urban Decay Naked Skin One&Done

En iyi BB Krem önerileri arasında tercih edilen bir üründür. Cilt kusursuzlaştırıcı ve cilt üzerinde renk eşitliği sağlamak ve beraberindeki birçok cilt görünümü için tercih edilmektedir. Kat kat fondöten sürmek istemeyenler için doğal bir şekilde kapatıcı özelliği bulundurur. Gün içerisinde ya da gece dışarı çıkmak isteyenler için herhangi bir fondöten fırçası kullanılarak, az bir miktar alındığı takdirde bile yoğun bir şekilde ciltte yayılım gösterir. Tercihen ıslak bir makyaj süngeri ile de kullanılabilir. Fakat bu durum kuru ciltler için tercih edilir.

La Roche Posay Hydreane BB Krem

Hassas ve oldukça solgun görünen bir cilt yapısı için tercih edilen en iyi BB krem seçenekleri arasındadır. Cildi nemlendirici özelliği bulunur. İçerisinde paraben bulundurmaması, ayrıca tercih edilmesine bir sebeptir. Günlük olarak ya da gece kullanımında kuru ciltlerin cilt yapısını dengelemektedir. Doğal makyaj sevenlerin tercihi olmaktadır. Makyaj yaparken cilt bazı olarak kullanılabilir. Ardından üzerine allık ya da beraberinde ki diğer ürünler eklenir. Ürün kullanıcılarının favori bir parçasıdır. En iyi BB krem arayanlar için öneri olarak bulunabilir.

DIOR DIORSNOW BB CREAM

BB Krem ürünleri arasında nemlendirme özelliği ile birlikte oldukça tercih edilen bir üründür. Cilt yapısında canlı bir görünüm kazandırırken aynı zamanda parlak bir etkide bırakır. İçerisinde bulunan SBF 10 cilt yapısına da korur. Kadınların genel olarak en önem verdikleri ciltleri için sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırmak istedikleri takdirinde, ürün genel olarak ilgi görmektedir. Yalnızca tek bir cilt tipi için değil tüm cilt yapıları için tercih edilir. Yağlı bir cilt yapısı için yalnızca ıslak bir makyaj süngeri ile baz olarak kullanılabilir. Ya da kuru bir cilt yapısı için fondöten fırçası ile yine baz olarak kullanımı gerçekleşmektedir. Doğal bir makyaj öncesinde, makyaj bazı arayanlar için de aynı zamanda baz özelliği bulundurur.

RIMMEL BB CREAM

Genel olarak çoğunluğun kullanımında olan ürün oldukça uygun bir fiyatla da bulunmaktadır. İçerisinde SBF25 bulunur. Bu durum cilt yapısını korurken aynı zamanda renk tonuna uygun bir şekilde eşitleme yapması için yer almaktadır. Her cilt yapısına, her cilt tonuna uygun şekilde rimel BB Krem bulunur. BB krem arayanlar ya da en iyi BB Krem konusunda kararsız kalanlar için oldukça rahat bir şekilde bulunabilecek bir üründür. İçerisinde bulunan koruyucu etkenler ile birlikte cilt yapısı dengelenir. Ciltte parlak ve canlı bir görünüm de kazandırır. Tercihen makyaj bazı tercihen de gün içerisinde koruyucu bir güneş kremi olarak da kullanılabilir.

En iyi BB Krem; LA ROCHE POSAY HYDREANE BB CREAM 

Hassas ciltlerin tercih ettiği BB Krem ürünüdür. İçerisinde bulunan termal su ile birlikte ciltte oluşan sarkmaları da sıkılaştırma özelliği bulundurur. Aynı zamanda geniş gözenekleri bulunan kişiler için de gözenekleri sıkılaştırır.  BB Krem ürünleri arasında sağlıklı ve yağsız bir cilt isteyenler için tercih edilen bir üründür. Uygun fiyat ile birlikte genel olarak her kozmetik ürün satışının yapıldığı yerlerde de bulunmaktadır.

En iyi BB Krem

En iyi BB Krem; MİSSHA PERFECT COVER BB CREAM

Makyaj bazı arayanlar için baz niteliğinde kullanılabilen  BB Krem olarak yer alır. BB Krem ürünler listesinde de tercih edilen ve önerilen bir kapatıcıdır. Cilt yapısını dengelerken aynı zamanda yüksek kapatıcı özelliği bulundurması fondöten olarak da tercih edildiğini gösterir. Cilt yapısında kırışıklıklar olanlar için kırışıklıkları önler. Gündüz ya da gece cildinde aydınlık bir görünüm yakalamak isteyenler için de aydınlık bir görünüm olarak kullanılabilir.  BB krem ürünleri arasında yumuşak dokusu ile birlikte de tercih edilen bir üründür.

En iyi BB Krem

En iyi BB Krem; ESTEE LAUDER DAYWEAR BB CREAM

Sağlıklı bir cilt yapısı isteyenler için BB Krem ürünleri arasında yer alır. İçerisinde bulunan SPF 35 tercih edilmesi için yer alan bir özelliktir. Cilde aydınlık kazandırırken her cilt yapısına uygun seçenekleri de bulunur. Özellikle yoğun yaz sıcaklarında ve sert kışlarda cildin zarar görmemesi için kullanılan BB kremin, cildi besleyici bir yapısı da bulunmaktadır. Cildini sevenler ve cildini korumak isteyenlerin en sevdiği üründür. Makyaj çantasında da yer edinmesi gerekir. Anlık olarak dışarı çıkıldığında saatlerce fondöteni yaymak yerine parmağa alınan birazcık BBkrem ile birlikte görünüm güzelleşebilir.

En iyi BB Krem

NIVEA BB CREAM

BB krem arayanların kolay bir şeklide bulduğu üründür. Özellikle yoğun yaz sıcaklarında zararlı güneş ışınlarından korurken, sert geçen kışlarda da ciltte koruyucu bir özellik bulundurur. Nemlendirme, parlaklık kazandırma ve ciltte bebeksi bir görünüm için tercih edilir. Kişilerin kullanıma göre baz olarak ya da koruyucu cilt kremi olarak da kullanılabilir. İçerisinde bulunan SBF 10 ile cilt tonunda da eşitleme yapar. Aynı zamanda makyaja yeni başlayan genç kızlarında cildi için sağlıklı olarak kullanabilecekleri üründür.

BB krem cilt tonu nasıl seçilir?
BB Krem kullanmak istediğiniz takdirde cilt tonuna uygun bir tercih yapabilirsiniz. Seçimde kremin testerlarından bir deneme yapılması mümkündür. Açık ton ya da koyu ton olarak farklılık gözetir. BB Krem üzerinde hangi tonu kullanabileceğine dair bir belirtme yapılır. Buna dikkat edilerek bir seçim yapılması mümkün.
BB krem seçerken nelere dikkat edilmeli?
BB Krem tercihi yaparken kesinlikle cilt tonuna uygun bir seçim yapmalısınız. Cilt tonuna uygun bir seçim yapmadığınız takdirde boyun ve yüz bölümünüz farklı renklerde görülür. Bu da genel olarak görünüm açısından hoş olmaz. Cilt tonuna uygun bir seçim yapmanızla birlikte yağlı ya da yağsız BB krem olmasına da dikkat etmekte fayda var.
Beyaz tenliler icin hangi BB krem?
BB krem beyaz tenliler için farklı numaralandırmaları göre ayrılır. Çok açık tenliler 13 numara, krem tercih etmeli. Açık tenliler 21 numara. Beyaza dönük buğday tenliler ise 23 numara BB Krem kullanmalı.
Buğday tene hangi renk BB krem?
Buğday tenliler BB kremde, koyu Buğday ve esmer tenliler için olan ürünlerinden uzak durmalı. Bunun yerine yalnızca buğday ton yazan ürünler kullanılmalı. Çoğu zaman esmer ten ya da koyu buğday karıştırılabilir. Ancak buğday ten beyaza yakın olduğu için farklılık gözetir.

İlginizi Çekebilir;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.